Mozilla.cz - Mozilla v češtině

Přeskočit na obsah

Experimentální doplňky pro Thunderbird 5

Řada novinek pro Thunderbird se nejprve objevuje ve formě experimentálních rozšíření. I pro Thunderbird 5 je jich několik k dispozici, takže si ty nejzajímavější představme. O některých z nich jsme se již zmiňovali, ale určitě neuškodí se o nich zmínit znovu. Zvlášťe, když od té doby ušly kus cesty.

Kalendářové rozšíření Lightning myslím netřeba dlouze představovat. V zásadě ani nepasuje do kolonky „experimentální“, protože se jedná o plnohodnotné rozšíření, které je k dispozici již několik let. V souvislosti s vydáním nové verze Thunderbirdu vyšla verze 1.0 Beta 4. V rámci ní je dostupných několik novinek a oprav. Rozšíření je jako vždy dostupné na serveru Doplňky Mozilly, případně v rámci automatických aktualizací.

Experimentální rozšíření Thunderbird Conversations je k dispozici ve verzi 2.0. Jak již název napovídá, přidává rozšíření do Thunderbirdu podporu pro konverzace ve stylu GMailu.

Thunderbird Conversations

Dalším zajímavým počinem je rozšíření Mail Summaries, které do Thunderbirdu přidává souhrnné informace o poštovním účtu.

Mail Summaries

Před několika měsíci jsme se již zmiňovali o rozšíření Compose for Thunderbird, což je prototyp možného nového editoru pro psaní zpráv založeného na CKEditoru. Psaní nových zpráv navíc probíhá v panelu a nikoliv v samostatném okně.

Compose for Thunderbird

Pokud jste uživatelem Ubuntu, může vás zaujmout experimentální rozšíření Ubuntu Unity Messaging Menu Integration, které Thunderbird integruje s Ubuntu Unity.

Ubuntu Unity

Přečtěte si také


Zobrazit komentáře