Překladače webových stránek pro Firefox

Firefox

Často se nás ptáte, zda pro Firefox existují doplňky, které umožní snadno překládat webové stránky do češtiny. Na této stránce naleznete přehled nám známých a funkčních překladačů. Pokud víte o dalším, napište nám.

S3.Translator

S3.Translator doporučujeme jako první překladač, který zkusit. Přidává do Firefoxu možnost automatických překladů pomocí Google Translate. Podporuje překlady celých stránek, vybraného textu nebo frází mezi více než 100 jazyky. Nabízí také unikátní funkci pro učení jazyků.

Přejít na stránku doplňku

Google Translator for Firefox

S tímto doplňkem můžete překládat text do vlastního jazyka jedním kliknutím nebo pomocí klávesových zkratek. Můžete si buď přeložit vybraný text tak, že přeložený text přepíše původní vybraný text, nebo můžete přeložit celou stránku.

Přejít na stránku doplňku

Google™ Translator

Google™ Translator je šikovný překladač postavený využívající Google Translate. Kromě překladu stránek přidává do rozhraní Firefoxu tlačítko pro rychlé překlady slov přímo v Google Translate.

Přejít na stránku doplňku

Seznam (Lištička) pro Firefox

Hlavní funkcí je upozornění na nové e-maily a integrace Seznamu na hlavní stránce a stránce nového panelu. Obsahuje i funkci integrace s online slovníkem. Při aktivaci této funkce se po najetí kurzorem myši nad anglické slovo zobrazí český překlad. Užitečná věc, pokud potřebujete pomoci s překladem konkrétních slov.

Přejít na stránku doplňku

Kde hledat dále?

Na serveru Doplňky Mozilly, který je velkým katalogem doplňků pro aplikace Mozilla, naleznete naši sbírku překladačů a pak i celou speciální kategorii doplňků, které se točí okolo jazyků. Pokud jste v našem přehledu nenalezli přesně to rozšíření, které hledáte, můžete zkusit mrknout tam.