Rubriky: Mozilla

Mozilla.cz na LinuxDays 2017

Ve dnech 7. – 8. 10. 2017 se konaly již šesté LinuxDays, a Mozilla.cz na nich samozřejmě nechyběla. Na konferenci se každoročně přijde podívat více jak 1000 lidí. V letošním roce měla Mozilla.cz na stánku čtyři své zástupce Michala Stankeho, Michala Vašíčka, Tomáše Zelinu a Jakuba Rychlého, kteří odpovídali na vaše zvídavé dotazy, které se většinou týkaly nového Firefoxu, jehož příchod nás čeká 14. listopadu tohoto roku.

Pokud máte nějaké další otázky, neváhejte nás kontaktovat, nebo navštívit na našem stánku během OpenAltu.

V sobotních ranních hodinách (asi kolem deváté) jsme si připravili stánek, samolepky a tetovačky pro vás. Od půl desáté začali na konferenci přicházet první návštěvníci, kteří přicházeli společně se svými dotazy.

Kromě našeho stánku jste také mohli v programu zahlédnout přednášku Michala Stankeho, ve které vám Michal ukázal, jak nový Firefox vypadá a jak se liší od toho starého. LinuxDays byliy každoročně velice obsáhlé zajímavými přednáškami, které si pro vás připravili jak zkušení, tak nezkušení přednášející. Všechny naše přednášky jsou dostupné zde.

Michal Stanke během své přednášky o novém Firefoxu na LinuxDays 2017.

Na našem stánku jste si nejvíce říkali o hexagonální samolepky Firefoxu Nightly, tedy noční verze všem oblíbeného Firefoxu, který již brzy zažije comeback, bohužel jsme jich neměli mnoho, a pokud o ně máte stále zájem, tak budeme rádi, když dorazíte na OpenAlt, kde jich pro vás budeme mít již spousty. Kromě samolepek a triček jsme pro vás také měli vámi oblíbené tetovačky s logem Firefoxu, které i letos byly velice úspěšné.

Adam Ježek je naším velkým fanouškem. Stejně jako mnozí z vás si oblíbil tetovačky Firefoxu.

Pokud byste se chtěli podívat na naše přednášky a workshopy, tak je můžete nalézt na této adrese, kde se zároveň nachází i zbytek našich přednášek z různých konferencí. V sobotu již pak následovala párty pro stánkaře a přednášející, kterou jsme si všichni z Mozilla.cz náramně užili.