Zapojte se

Projekt Mozilla je založen na dobrovolné práci přispěvatelů po celém světě. Chcete se také zapojit? Skvělé! Níže si můžete vybrat jak, a nebo nám rovnou napsat.

Co z toho budu mít?

Zapojit se s Mozillou je hlavně zábava. Můžete si vyzkoušet zcela nové věci a pomoci uživatelům Firefoxu i internetu vůbec. A samozřejmě se budete mít čím pochlubit před svými kamarády. 😉

Řekněte o nás ostatním

Propagujte Mozillu mezi svými známými. Sledujte nás na Facebooku a Twitteru a sdílejte naše zprávičky.

Používáte Firefox? Hlaste chyby

Pokud používáte Firefox, stačí mít oči otevřené a hlásit jakoukoliv chybu, na kterou narazíte. Padá Firefox na konkrétních stránkách nebo se špatně zobrazují? S řešením a hlášením chyb Firefoxu vám pomůže naše podpora.

Zkoušejte nové funkce Firefoxu ještě před jejich vydáním

Firefox si můžete stáhnout i v betaverzi a zkoušet nové funkce dříve, než se dostanou k ostatním. Podobné možnosti nabízí i Firefox Test Pilot. Pro odvážnější a hlavně zkušené uživatele je méně stabilní verze Nightly, kde se k novým funkcím dostanete jako úplně první.

Lokalizace

Nedílnou součástí produktů Mozilly je jejich překlad do češtiny. Můžete nám pomoci s kontrolami a překladem Firefoxu, Thunderbirdu, webových stránek Mozilly i nápovědy. Vidíte někde překlep nebo zní nějaká věta divně? Chyby nám můžete nahlásit rovnou do Bugzilly (samozřejmě v češtině).

Pomáhejte řešit problémy ostatních

Zkušení i začínající uživatelé pomáhají řešit problémy, radit a odpovídat na otázky ostatním. Všetečné dotazy vyzkouší vaše znalosti na fóru podpory.

Pište návody, tipy nebo články

Zajímají vás novinky z Mozilly a Firefoxu? Pomozte nám o nich psát!

Jak přispět finančně

Řada aktivit Mozilly je závislá na dobrovolných příspěvcích. Pokud nemáte čas se věnovat projektu ve svém volném čase, pošlete alespoň finanční příspěvek. Přijímá je i řada autorů doplňků.

Nic z toho mne nezajímá

I to se může stát. Nevěšte ale hlavu, další možnosti najdete na této stránce, nebo nám napište a my už něco vymyslíme. 🙂