Server addons.mozilla.org bude podporovat přihlášení účtem Firefox Account


Účet Firefox Account dnes slouží hlavně pro přihlášení ke službě Firefox Sync. A za několik týdnů už nabídne i přihlášení k server s doplňky addons.mozilla.org (AMO).

Nasazení proběhne ve dvou krocích. Za několik týdnů požádá server po každém přihlášení o založení účtu Firefox Account. Jakmile tak učiníte, všechny komentáře, doplňky budou převedeny pod nový účet. O několik týdnů později, až si svůj nový účet založí dostatečný počet uživatelů, bude přihlášení pomoc starých údajů zablokováno a vytvoření nového účtu Firefox Account bude nutností.

addons-160x160

Často kladené otázky

Co se stane s doplňky po mé migraci na nový Firefox Account?
Jako uživatele doplňků se vás změna nijak nedotkne. Pokud jste autorem, budou vaše doplňky převedeny pod nový účet.

K čemu mi bude nový účet dobrý?
Účty Firefox Account slouží pro přihlašování ke službě Sync, která vám umožní synchronizovat svůj Firefox napříč všemi vašimi zařízeními. Velmi brzy jej začnou využívat další služby, čímž se vám usnadní správa účtu spojeným s Firefoxem.

Kde si mohu změnit heslo pro účet Firefox Account?
Jakmile budete mít svůj účet, můžete se přihlásit na adrese https://accounts.firefox.com/ a klepnout na tlačítko Změnit pod nadpisem Heslo.

Co už si nepamatuji stávající heslo na AMO?
Přejděte na přihlašovací stránku serveru, vpravo klepněte na odkaz Zapomněl(a) jsem heslo a pokračujte v obnovení podle pokynů.

Další dotazy můžete pokládat v komentářích nebo na anglickém fóru Mozilla Discourse.