Rubriky: Firefox

Anonymní režim půjde ve Firefoxu spustit v samostatném okně

Režim anonymního prohlížení je ve Firefoxu již dlouho. Umožňuje uživatelům prohlížet bez zaznamenávání historie a souvisejících informací, což se v určitých situacích hodí. Nevýhodou anonymního režimu ve Firefoxu je aktuálně nemožnost jej spustit v samostatném okně vedle okna s klasickým prohlížením. Jinak řečeno, mít možnost prohlížet současně normálně a v anonymním režimu.

Tato nevýhoda však zdá se brzy padne a bude ve Firefoxu k dispozici možnost spustit anonymní režim v rámci samostatného okna prohlížeče. Ač se to nezdá, je za touto připravovanou novinkou hodně práce. K dispozici jsou aktuálně testovací buildy a nová funkčnost by se měla brzy objevit i ve standardní vývojové verzi Firefoxu.

Anonymní řežim Firefoxu v samostatném okně

5 komentářů k článku “Anonymní režim půjde ve Firefoxu spustit v samostatném okně”

 1. Edds napsal(a)

  mozno este lepsi by bol anonymni rezim v novej karte, ale toho sa asi tak skoro nedockame

 2. Mysteria napsal(a)

  Už aby to bylo, tahle věc je jedna z těch, které se budou hodit.

 3. Stanislav Marek napsal(a)

  [1] Zatím co jsem pochopil to ani není v plánu, lidem co na tom pracují přijde, že by se to potom špatně rozeznávalo a byl by binec v tom, co jsou anonymní panely a co normální (a ještě větší binec kdybys otevíral odkazy z anonymního i normálního režimu). Nehledě na to, že už teď mají hodně co dělat aby implementovali anonymní režim v okně.

 4. Lucas napsal(a)

  Snad i na novém panelu časem, stejně jako to umí Öpera

 5. josefec napsal(a)

  Tohle je pro Firefox někdy tak trochu příznačné. Nejprve se to zcela odmítne jako proti principům, pak jako zbytečné, pak by to vyžadovalo příliš složité změny, ale nakonec se člověk dočká. 🙂