Rubriky: Firefox

Firefox 3.5.4 a 3.0.15 vylepšují stabilitu

Mozilla Corporation včera uvolnila Firefox 3.5.4 a 3.0.15. Jedná se o pravidelnou aktualizaci, která v případě Firefoxu 3.5.4 opravuje více jak 50 chyb. U stejné verze pak došlo k přidání možnosti opětovného odeslání hlášení o chybě. Bližší informace o aktualizacích jsou dostupné v poznámkách k vydání (Firefox 3.5.4, Firefox 3.0.15) a nové verze jsou jako vždy distribuovány v rámci automatických aktualizací prohlížeče. Připomínáme, že podpora Firefoxu 3.0 končí koncem roku, takže by uživatelé měli zvážit přechod na verzi 3.5. Již dnes se pak uživatelé Firefoxu mohou těšit na uvolnění první betaverze Firefoxu 3.6.

4 komentářů k článku “Firefox 3.5.4 a 3.0.15 vylepšují stabilitu”

 1. Roy napsal(a)

  Dobrá zpráva 😀

  BTW vím že to nesouvisí, ale je škoda, že se ještě neblokuje tohle rozšíření:
  viz. http://www.mularien.com/blog/2009/03/24/sourceforge-hosted-pdfcreator-trojantoolbar-warning/

  Které mění nastavení vyhledávaní ve prospěch Yahoo bez vědomí uživatele… Může uživatel hlásit někam škodlivé rozšíření?

 2. Pavel Cvrček napsal(a)

  [1] A instaluje uvedený program skutečně rozšíření? Na mě to dělá dojem, že „jen“ změní nastavení uživatele. Podobně to dělá např. výchozí typ instalace ICQ a nejspíš i řada dalších programů. Osobně to také nemam rád, ale jako takové to nelze blokovat.

 3. Jafi napsal(a)

  Mám podobnou zkušenost. Po instalaci PDF Creator (poslední verze) mi Firefox změnil výchozí URL vyhledávač na Yahoo. Přes „about: config“ jsem našel položku s názvem „keyword.URL“, která ukazovala správně Google jako výchozí vyhledávač, ale popravdě se v tom moc nevyznám, tak jsem hledal v doplňcích a našel jsem něco, co jsem rozhodně neznal, byl to doplněk s názvem „Search Settings Plugin“, tak jsem kliknul na „Přejít na domovskou stránku“, ale byl to web jen plný reklamy. Doplněk jsem odinstaloval a vše bylo ok. Sice jsem nečetl úplně celou licenci pro PDFCreator, ale nidke při instalaci nebyla volba (ne)instalovat Search Settings Plugin.
  Taky jsem četl, že se to stalo i jiným:
  http://forums.mozillazine.org/viewtopic.php?f=38&t=1291275

 4. andr napsal(a)

  Stejna zkusenost nekolik mesicu zpet. Vyresil jsem to odinstalaci.
  Najit pricinu mi chvili trvalo – nejdrive jsem podezrival nase techniky, ale nepravem.