Rubriky: Firefox

Firefox 61.0.2 s funkcí pro otevření po startu

Minulý týden vyšla opravná verze Firefox 61.0.2. Netradičně obsahuje i novou funkci pro uživatele Windows, pro většinu z nich ale zatím vypnutou.

Tou funkcí je automatické spuštění po startu systému a obnovení panelů z minula. Samotné obnovená panelů z předchozího spuštění je naprosto běžnou věcí, ale nastartování prohlížeče zas tolik ne. Jak se internetový prohlížeč stává důležitějším a používanějším programem, chce Mozilla zkusit nejen automatickou obnovu panelů, ale i spuštění Firefoxu po startu Windows. Po zapnutí počítače se vám prostě Firefox otevře přesně tak, jak byl před vypnutím.

Funkce je zatím pro velkou část uživatelů vypnutá, ale postupně ji chce Mozilla zapnout. Další postup se rozhodne i podle toho, jak budou lidé na novou funkci reagovat. Podrobnosti najdete v článku nápovědy Firefox se při startu Windows automaticky spouští.

6 komentářů k článku “Firefox 61.0.2 s funkcí pro otevření po startu”

 1. Charla napsal(a)

  Pokud to bude volitelné, jako nastavení, tak je to ok. Pokud by to začal Firefox dělat automaticky, tak si tím u mě zpečetí svůj osud. Spotify tohle dotáhlo k dokonalosti. V nastavení sice je, že se nemá spouštět automaticky, ale přesto se aplikace čas od času, naprosto náhodně sama spustí po startu.

 2. AlpinCZ napsal(a)

  Hm, wau…

  1. Jirka1024 napsal(a)

   Jako možnost volby to je skvělá fukce, senza.

 3. Jan Klapka napsal(a)

  Kde udělali pomatení neomarxisté z Firefox chybu, když Pale Moon 28 s podporou „starých“ doplňků je o poznání rychlejší než Firefox 61?

 4. lukaš napsal(a)

  toto by nemalo byt v prehliadači každopadne ak to bude nastavitelne vipnem to ak to bude zaškrtnute

 5. mirek napsal(a)

  super, nejpomalejší prohlížeč bude ještě pomalejší