Rubriky: Firefox

Jak ve Firefoxu 13 vyřešit problémy s Flash 11.3

Po instalaci Firefoxu 13 a Flashe 11.3 si někteří uživatelé začali stěžovat na problémy s Flashem ve Firefoxu. Asi nejčastěji se problém projevuje v nepřehrávání videí. O tomto problému dokonce padla i zmínka v blogu Mozilla Add-ons. Jednou z nejčastějších příčin bývá přehrávač RealPlayer. Pokud se setkáte s problémy s Flashem 11.3, postupujte pomocí článku na webu podpory Firefoxu, případně dalšího článku. V případě jiné verze Flashe platí obecné postupy.

Aktualizace: Společnost Adobe vydala aktualizaci Flashe, která by dle jejich slov měla uvedené problémy vyřešit. Stáhnout aktualizovaný Flash Player.

3 komentářů k článku “Jak ve Firefoxu 13 vyřešit problémy s Flash 11.3”

 1. Reimei napsal(a)

  O této chybě vím už od beta verze. Vždy jsem odesílal hlášení o chybě. Dokonce už tehdy se vědělo, že to má souvislost s RealPlayerem. Tak nevím jestli si mysleli, že to vyřešili nebo to Adobe podcenilo… Možná by bylo lepší, kdyby flash player byl součástí Firefoxu. Mozilla by snad lépe ohlídala jeho stabilitu apod.

 2. boby napsal(a)

  a co keby ste tu chybu konecne opravidi??? to vas nenapadne…

 3. Pavel Cvrček napsal(a)

  [1] Doplněk RealPlayeru byl jen jedním zdrojem problémů. Mozilla na to v tomto případě zareagovala tak, že jej zablokovala a co vím, tvůrci RealPlayeru to řeší a dost možná již vyřešili. Další problém se vyřešil minoritní aktualizací Firefoxu na verzi 13.0.1. Zbylé dva problémy byly na straně Flashe, což by dle slov Adobe měla řešit jeho poslední aktualizace. Obávám se, že integrace Flashe by moc nepomohla 🙁

  [2] Viz odpověď na první příspěvek. Mozilla vyřešila rychle vše, co bylo v její moci. Flash však vyvíjí společnost Adobe. Pokud je ve Flashi chyba, musí jej opravit ona. Rychlost opravy bohužel Mozilla ovlivní jen obtížně.