Rubriky: Mozilla

Mozilla.cz hledá posily do redakce

Český komunitní web Mozilla.cz hledá nové redaktor(k)y. Pomozte nám psát pravidelné zprávičky o novinkách ve Firefoxu a buďte vůbec první, kdo se o nich dozví a vyzkouší si je.

Mozilla.cz, tento web se samostatnou historií skoro 12 let, hledá nové člen(k)y redakce, co pomohou s psaním pravidelných zpráviček o novinkách ve Firefoxu a dalších projektech Mozilly. Máme napojení na globální komunitu Mozilly i její zaměstnance, se kterými je možné si veřejně dostupné informace ještě ověřit nebo doplnit.

Jako web spravovaný komunitou dobrovolníků vám nabízíme hlavně zkušenosti z přispívání a případně vedení podobného projektu a přístup k technicky zajímavým tématům z vývoje velkého open-source projektu. Pocit, když se váš článek podaří vydat jako první v Evropě nebo České republice, je nepopsatelný. Kromě obsahu webu se angažujeme také v českých překladech a testování, a pravidelně se účastníme konferencí jako LinuxDays, InstallFest a OpenAlt, kde se můžete potkat s mnoha osobnostmi z české open-source scény.

Pokud vás tato příležitost zajímá, ať jste nadšený student či studentka, nebo ostřílený profesionál, napište nám e-mailem nebo do skupiny na Matrixu.

Jeden komentář k článku “Mozilla.cz hledá posily do redakce”

  1. SEO specialista a copywriter Daniel Beránek napsal(a)

    nahozeno do pár FB skupin – ať to fičí 😉