Odpovídali jsme na dotazy i v roce 2015

Mozilla.cz – asi vás napadne český překlad Firefoxu, nějaké zprávičky, ale odpovídáme i na dotazy uživatelů, poskytujeme jim podporu a pomoc při řešení problémů, radíme s nastavením. Na fóru, které dostalo nový vzhled, jsme jenom pro Firefox odpověděli přes 1200 dotazů. Dalších asi 750 otázek se týkalo poštovního klienta Thunderbird.

Další oblastí, kterou pokrýváme, jsou články nápovědy. Na serveru Podpora Mozilly je jich přes 700, z toho 660 jsme jich k tomuto okamžiku přeložili do češtiny. Pro Firefox i Thunderbird jsou dokonce přeložené články všechny. Chci poděkovat a pogratulovat všem přispěvatelům, kdo se na tom podíleli a podílejí!

Nerad bych ale skončil u gratulací jako loňský rok, je čas se dál zlepšovat. Proto budeme v první polovině roku pracovat na přípravách přesunu fóra podpory na server support.mozilla.org, který má okolo sebe velmi aktivní a přátelskou komunitu, kterou doufám rozšíříme. 🙂

Pomohli jsme vám s Firefoxem a chcete na oplátku pomoci nám? Vyplňte kontaktní formulář nebo nám napište na info@mozilla.cz.