Rubriky: Mozilla

Pomozte nám vybrat logo

Před rokem a pár dny jsme změnili vzhled tohoto webu, aby více zapadl mezi ostatní stránky Mozilly. Navrch jsme přidali podporu pro jeho responsivní zobrazení na mobilních zařízeních a později během roku aktualizovali i fórum podpory. Jak ale můžete vidět, nemáme žádné vlastní logo – zde na webu jej supluje srdce Mozilla communities a na fóru hlava dinosaura Mozilly.

Proto jsme využili projektu Mozilla community design a požádali o návrhy na vlastní logo Mozilla.cz. Pomozte nám prosím s jejich výběrem na http://goo.gl/forms/QgHdY9qH3Q (formulář bude otevřený už jen do pondělí 21. března.). Před odesláním neváhejte ke svému výběru přidat i krátký komentář, nebo jej pak napsat pod tuto zprávičku.

3 komentářů k článku “Pomozte nám vybrat logo”

  1. Martin napsal(a)

    Chápu, že je asi jednodužší vytvořit hlasování pomocí Google služeb, ale považuji to za chybu. Proč mám hlasovat a zároveň se nechat šmírovat Googlem?

  2. David napsal(a)

    Protože pokud se bojíš o své soukromí, Firefox má anonymní režim (stejně jako jiné prohlížeče, pokud jsi zrádce 😀 ). Jo, neskryje to tvou IP, ale tu máš stejně na 99% sdílenou s hromadou dalších lidí.

  3. :P napsal(a)

    Martin: http://www.akcniceny.cz/detail/alobal-2076034/