Rubriky: Mozilla Thunderbird

Postbox 3 přináší zajímavé novinky

Poštovní klient Postbox se hlásí ve verzi 3. Jak už to tak bývá, opět nabízí nějaké ty novinky. Postbox 3 nabízí lepší integraci s GMailem. Zmiňována je podpora pro štítky GMailu, podpora pro archivaci či podpora klávesových zkratek GMailu. Zajímavého rozšíření se dočkala podpora sociálních sítí, kde autoři zmiňují rozšířenou podporu pro Facebook, LinkedIn či Twitter.

Uživatele Macu může potěšit podpora integrace s Evernote (ve verzi pro Windows zdá se chybí) či posílání velkých příloh skrze Dropbox. Zajímavě zní též podpora pro předvyplňování odpovědí na zprávy či novinky v integraci s nejnovějším Mac OS X.

Novou verzi si jako vždy můžete stáhnout. Připomínáme, že je k dispozici pouze v angličtině pro Windows a Mac OS X, a že se na rozdíl od Thunderbirdu jedná o placený produkt.

5 komentářů k článku “Postbox 3 přináší zajímavé novinky”

 1. lzap napsal(a)

  Velká škoda, že není pro Linux a neumí kalendář. Stále (už asi 12 let) nejsem spokojen se svým mailovým klientem (používám kalendář – mutt nesplňuje požadavky 🙂

 2. Pavel Cvrček napsal(a)

  S prvním problémem bohužel nepomohu, u druhého ano. Lightning lze doinstalovat: http://www.postbox-inc.com/extensions/lightning/

 3. Martin Hubáček napsal(a)

  Já si nemohu pomoci, ale Postbox mi za celou dobu jeho existence nepřirost k srdci…

 4. Hrach napsal(a)

  Nedám na postbox dopustit. Kdyby takhle byl vyvíjen thunderbird… 🙂

 5. Tom napsal(a)

  Postbox je velmi dobrý emailový klient – v mnoha směrech lepší než TB, to ale nic nemění na mém odporu k němu.
  Podraz který vývojáři na uživatele udělali (ve veřejném beta programu si nechali reportovat stovky bugů a nápadů na vylepšení a jakmile měli hotovo tak bez jediného díky uživatele odkopli stylem zaplať nebo táhni) jim nezapomenu.