Rubriky: Firefox

Připravovaný Firefox 12 „skrývá“ tlačítko se seznamem panelů

Firefox 12, který je aktuálně ve vývojovém kanálu Aurora, obsahuje jednu úpravu, o které jsme dosud nepsali a přesto stojí za zmínku. Na konci lišty s panely je ve Firefoxu standardně umístěno tlačítko se seznamem otevřených panelů. Je to šikovná věc, pokud jich máte otevřeno větší množství a chcete se rychle přepnout na některý panel, který zrovna nevidíte.

Ve Firefoxu 12 bude toto tlačítko zobrazeno jen v případě, kdy bude mít uživatel otevřeno více panelů, ty se již na obrazovku nevejdou a některé odrolují do „pozadí“. Jedná se jen o drobnou změnu, ale přesto je dobré se o ní zmínit.

4 komentářů k článku “Připravovaný Firefox 12 „skrývá“ tlačítko se seznamem panelů”

 1. Michal Stanke napsal(a)

  Jak to bude vyřešeno s panely a službou Sync – tedy s položkou „Panely z jiného počítače“, které toto tlačítko také obsahuje?

 2. Pavel Cvrček napsal(a)

  Mam Sync aktivovaný a podobnou položku tam aktuálně nevidím.

 3. Brassic napsal(a)

  To tlačítko jsem použil jen když už jsem zapomněl k čemu slouží, takže mi to vadit nebude. Běžně mám otevřeno kolem stovky panelů, ale když potřebuji ze vzdálenějších panelů, tak na ně odskroluji, popř. využiji volby přepnout na panel v adresním řádku.
  2: Já tam u položku mám také (FF 10, Ubuntu).

 4. Michal Stanke napsal(a)

  Když máš více počítačů, na kterých jsou otevřené panely a zapnutou jejich synchronizaci, uvidíš tohle – http://bit.ly/zJsyci