Spicebird 0.8 vyjde v polovině června

Prasad Sunkari, hlavní vývojář Spicebirdu, dnes ve svém blogu oznámil, že se již dokončují práce na verzi 0.8. Ta je ve fázi pre-release, tedy ve fázi testování před jeho uvolněním pro širokou veřejnost. Spicebird 0.8 je založen na kódu Thunderbirdu 3.0 a přináší tak novinky jako je indexování pošty pro rychlejší vyhledávání, snadné vytváření nových poštovních účtů a obsahuje také opravou řady chyb. Finální verze by měla vyjí v polovině června a bude dostupná i v češtině.

Přečtěte si také

5 odpovědí

Přidat komentář

 1. Charla napsal(a) :

  Už dosti dlouho je na webu pouze 0.7 Beta a skoro jsem začínal mít pocit, že se s Spicebirdem nic dít nebude. Oproti TB má jednu výhodu, umí pracovat s IM protokoly. Snažil jsem se najít nějaký addon pro TB který by mi udělal stejnou funkcionalitu, ale žel zatím jsem nenašel nic, co by se dalo pohodlně používat.

  Odpovědět

 2. Luděk Janča napsal(a) :

  Na oficiálních stránkách Spicebirdu http://www.spicebird.com/ je verze 0.7.1 již hodně dlouho 😉 ( http://www.spicebird.com/content/spicebird-beta-071-released )

  Odpovědět

 3. Charla napsal(a) :

  má stále přízvisko BETA, což brání používání. Ne, že bych nepoužíval beta verze programů, ale nemůžu u programů který mi spravuje poštu, kde očekávám 99% funkčnost a o kterou bych nerad přišel.

  Odpovědět

 4. marecekk86 napsal(a) :

  Vyzerá to byť pomerne zaujímavý SW, ale momentálne zostávam pri TB 🙂 . Verím, že TB v nasledujúcich verziách bude prinášať ešte viac radosti z používania ako doteraz.

  Odpovědět

 5. Luděk Janča napsal(a) :

  [3] nikdo vás to nenutí používat. Navíc jsem se nesetkal s tím, že by měl někdo problém.

  Odpovědět

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *