Spicebird 0.8 vyjde v polovině června

Prasad Sunkari, hlavní vývojář Spicebirdu, dnes ve svém blogu oznámil, že se již dokončují práce na verzi 0.8. Ta je ve fázi pre-release, tedy ve fázi testování před jeho uvolněním pro širokou veřejnost. Spicebird 0.8 je založen na kódu Thunderbirdu 3.0 a přináší tak novinky jako je indexování pošty pro rychlejší vyhledávání, snadné vytváření nových poštovních účtů a obsahuje také opravou řady chyb. Finální verze by měla vyjí v polovině června a bude dostupná i v češtině.

Přečtěte si také

5 odpovědí

 1. Charla napsal(a) :

  Už dosti dlouho je na webu pouze 0.7 Beta a skoro jsem začínal mít pocit, že se s Spicebirdem nic dít nebude. Oproti TB má jednu výhodu, umí pracovat s IM protokoly. Snažil jsem se najít nějaký addon pro TB který by mi udělal stejnou funkcionalitu, ale žel zatím jsem nenašel nic, co by se dalo pohodlně používat.

 2. Luděk Janča napsal(a) :

  Na oficiálních stránkách Spicebirdu http://www.spicebird.com/ je verze 0.7.1 již hodně dlouho 😉 ( http://www.spicebird.com/content/spicebird-beta-071-released )

 3. Charla napsal(a) :

  má stále přízvisko BETA, což brání používání. Ne, že bych nepoužíval beta verze programů, ale nemůžu u programů který mi spravuje poštu, kde očekávám 99% funkčnost a o kterou bych nerad přišel.

 4. marecekk86 napsal(a) :

  Vyzerá to byť pomerne zaujímavý SW, ale momentálne zostávam pri TB 🙂 . Verím, že TB v nasledujúcich verziách bude prinášať ešte viac radosti z používania ako doteraz.

 5. Luděk Janča napsal(a) :

  [3] nikdo vás to nenutí používat. Navíc jsem se nesetkal s tím, že by měl někdo problém.