Rubriky: Mozilla

Spicebird 0.8 vyjde v polovině června

Prasad Sunkari, hlavní vývojář Spicebirdu, dnes ve svém blogu oznámil, že se již dokončují práce na verzi 0.8. Ta je ve fázi pre-release, tedy ve fázi testování před jeho uvolněním pro širokou veřejnost. Spicebird 0.8 je založen na kódu Thunderbirdu 3.0 a přináší tak novinky jako je indexování pošty pro rychlejší vyhledávání, snadné vytváření nových poštovních účtů a obsahuje také opravou řady chyb. Finální verze by měla vyjí v polovině června a bude dostupná i v češtině.

5 komentářů k článku “Spicebird 0.8 vyjde v polovině června”

 1. Charla napsal(a)

  Už dosti dlouho je na webu pouze 0.7 Beta a skoro jsem začínal mít pocit, že se s Spicebirdem nic dít nebude. Oproti TB má jednu výhodu, umí pracovat s IM protokoly. Snažil jsem se najít nějaký addon pro TB který by mi udělal stejnou funkcionalitu, ale žel zatím jsem nenašel nic, co by se dalo pohodlně používat.

 2. Luděk Janča napsal(a)

  Na oficiálních stránkách Spicebirdu http://www.spicebird.com/ je verze 0.7.1 již hodně dlouho 😉 ( http://www.spicebird.com/content/spicebird-beta-071-released )

 3. Charla napsal(a)

  má stále přízvisko BETA, což brání používání. Ne, že bych nepoužíval beta verze programů, ale nemůžu u programů který mi spravuje poštu, kde očekávám 99% funkčnost a o kterou bych nerad přišel.

 4. marecekk86 napsal(a)

  Vyzerá to byť pomerne zaujímavý SW, ale momentálne zostávam pri TB 🙂 . Verím, že TB v nasledujúcich verziách bude prinášať ešte viac radosti z používania ako doteraz.

 5. Luděk Janča napsal(a)

  [3] nikdo vás to nenutí používat. Navíc jsem se nesetkal s tím, že by měl někdo problém.