Rubriky: Firefox

Správce doplňků Firefoxu 4.0 získává nový vzhled

Jednou z novinek připravovaného Firefoxu 4.0 je nový Správce doplňků. Ten je součástí vývojové verze již nějaký ten měsíc, ale doposud byla jeho podoba spíše provizorní. V průběhu tohoto týdne se začalo se začleňováním nového vzhledu, který již vypadá o poznání lépe než ten starý. Podoba ještě není finální, pro betu 6 bude například nový detail doplňku.

Správce doplňku Firefoxu 4.0

Aktualizace: Po vydání této zprávičky uveřejnila Jennifer Boriss ve svém blogu ukázky, jak by měla vypadat finální podoba jednotlivých částí Správce doplňků. Jak uvádí, uveřejněné ukázky jsou prakticky finální s výjimkou ikon.

8 komentářů k článku “Správce doplňků Firefoxu 4.0 získává nový vzhled”

 1. Edds napsal(a)

  Novy spravca doplnkov je fajn, ale co som si vsimol preco este viac zväcsili medzeru medzu tlacidlom Firefox a tabmi? Nie zeby sa setrilo miesto a dali taby do titlebaru ale sa este zväcsuje nepotrebny priestor. Nechapem to…

 2. Pavel Cvrček napsal(a)

  Tvůj komentář nesouvisí s touto zprávičkou. Na toto máme vlákno v diskusním fóru. http://forum.mozilla.cz/viewtopic.php?f=3&t=1642

 3. Jiří Macich ml. napsal(a)

  Neměly se přes nového Správce doplňků spravovat i vyhledávací moduly?

 4. Charla napsal(a)

  [4] Já osobně mám za to, že měly. Osobně ale na sobě pozoruji, že vyhledávací moduly v podstatě nepoužívám, ač mám několik přidaných, tak ve své podstatě pokud něco hledám tak to zadám do adresního řádku a většinou najdu to co hledám, tak proč to psát do jiného pole. Je fakt, že třeba u slovníku je problém, ale ten jsem vyřešil (už od dob Maxtonu) tak, že do adresy zadám písmeno které charakterizuje slovník a za mezerou slovo a čekám, že se o to prohlížeč postará, takže vyhledávací pole zase nic.

 5. Pavel Cvrček napsal(a)

  [3] Někdy by tak tomu mělo být, ale pokud vím, nikde nebylo řečeno, že tomu tak bude ve Firefoxu 4.0.

 6. Charla napsal(a)

  Polovina věcí se nestihne a budou ve FX 4.1 ^^ jako u ThunderBirdu 😀

 7. viper60 napsal(a)

  Jak je to s kompatibilitou doplňků?

 8. Pavel Cvrček napsal(a)

  Doplňky nebývají obvykle s betaverzemi kompatibilní.