Vyšel Firefox 3.6 RC1

Mozilla uvolnila Firefox 3.6 RC1. Jedná se o prvního kandidáta na Firefox 3.6, který, pokud nebude nalezena žádná závažná chyba, bude později prohlášen za finální verzi. Oproti předchozí betaverzi nepřibyla žádná nová funkčnost, ale bylo opraveno téměř 100 chyb. Bližší informace jsou jako vždy dostupné v poznámkách k vydání a Firefox 3.6 RC1 si lze volně stáhnout. Pokud vás zajímá, co nová verze přinese, můžete si přečíst přehledový článek.

Přečtěte si také

9 odpovědí

Přidat komentář

 1. Charla napsal(a) :

  Existuje nějaké rozšíření ‚compatibilty chceck‘ abych se dozvěděl, zda mé aktuální doplňky budou s novou verzí kompatibilní? Nechce se mi to zjišťovat až při upgradu, nebo teď po jednom, vzhledem k tomu, že některé doplňky nepodporují autoupdate a musím je ručně updatovat ze stránek autorů :-/

  Odpovědět

 2. Pavel Cvrček napsal(a) :

  [1] Částečně to lze:
  http://jasnapaka.bloguje.cz/680247-jak-zjistit-kompatibilitu-nainstalovanych-doplnku-ve-firefoxu.php

  Odpovědět

 3. Borek napsal(a) :

  Existuje nějaký nástroj, který by se podíval, jaké doplňky mám nainstalované, a řekl mi, jestli jsou kompatibilní s novou verzí? FF tohle udělá sám po upgradu, ale rád bych něco podobného spustil ještě předtím.

  Odpovědět

 4. Borek napsal(a) :

  Jej, o minutku pozdě 🙂

  Odpovědět

 5. Charla napsal(a) :

  Btw kdy by asi tak měla vyjít finální verze?

  Odpovědět

 6. Milhaus napsal(a) :

  Někde ve Firexofu 3.6 RC1 je patrně kuriozní chyba, která brání kopírování z FF do OpenOffice.org (jiné programy fungují). O chybě se ví (http://qa.openoffice.org/issues/show_bug.cgi?id=108235), zatím ale není vyřešena.

  Odpovědět

 7. michal napsal(a) :

  docela me stve to ze kdekoliv v textu atd kdyz kliknu misi problikava kurzor jakobyhc tam chtel psat to u staryho nedelalo jinak byhc tomu snad nevytknul nic

  Odpovědět

 8. Pavel Cvrček napsal(a) :

  [5] Pravděpodobně příští týden.
  [7] Stiskl jsi klávesu F7, kterou jsi aktivoval funkci „Procházení stránky“. Nejedná se o žádnou novou funkci. Stiskni opět klávesu F7.

  Odpovědět

 9. Henry napsal(a) :

  Firefox 3.6 RC2 vyšla

  Odpovědět

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *