Rubriky: Mozilla

Vyšel Postbox 1.1 se snadným vytvářením účtů

Vývojáři poštovního klientu Postbox, který je založen na Thunderbirdu, uvolnili verzi 1.1. Mezi hlavními novinkami uvádí opětovně zlepšenou rychlost, podporu několika lokalizací a hlavně nový zjednodušený průvodce zakládáním nového poštovního účtu, který můžete znát z připravovaného Thunderbirdu 3. Opticky se mi zdá, že ten z Postboxu je vizuálně hezčí. Bližší informace o nové verzi naleznete jako vždy v poznámkách k vydání a PostBox 1.1 si můžete volně stáhnout z domovské stránky. Připomínáme, že Postbox je placený a aktuálně je ve slevě.

Průvodce zakládáním nového poštovního účtu v Postboxu

6 komentářů k článku “Vyšel Postbox 1.1 se snadným vytvářením účtů”

 1. Hrach napsal(a)

  No jistě že je hezčí, vůbec, celý Postbox je jaksi klasicky dělán s důrazem na UI, což se u Thunderbirdu vůbec nedá říct. Tak snad se objeví pro 3 nějaká kvalitní schémata. 🙂

 2. Charla napsal(a)

  Mno je hezké, že ve své podstatě vezmeme neplacený produkt jako je TB, změníme vzhled a začneme to prodávat. Inu proč ne 🙂 Tím samozřejmně nechci říct, že se jedná o kopii, nebo že PB nemá některé klady oproti TB. Jen si říkám nač platit, když existuje téměř schodná věc zdarma.

 3. Pavel Cvrček napsal(a)

  [2] Sám jsem zvědav, jak se jim bude dařit. Oproti Thunderbirdu měl Postbox některé věci navíc (prohlížení zpráv v panelech, pěkné vyhledávání apod.), ale to s Thunderbirdem 3 padá. Ne že by neměl stále co nabídnout, ale čím méně má výhod, tím méně lidí si ho koupí.

 4. GeBu napsal(a)

  No, klidně je možné vzít program zdarma jako třeba VLC a prodávat ho: http://www.download-portal.sk/

 5. JMM napsal(a)

  jak to tak vidím, tak zůstanu stále u TB

 6. michal zobec napsal(a)

  @GeBu

  oni neprodávají ty programy, oni poskytují web kde jsou tyto programy na jednom místě. některé free nebo opensource programy ani prodávat nelze a nebo lze prodávat jen služby.