Rubriky: Firefox

Firefox 17 bude další verze s rozšířenou podporou

Letos v lednu vyšel Firefox 10. Jednalo se o první verzi, která byla nabídnuta i v rámci rozšířené podpory. Firefox 17, který vyjde 20. listopadu, bude podle plánu další verze, která bude v rámci rozšířené podpory nabídnuta. Firefox 10 bude podporován ještě 12 týdnů po vydání Firefoxu 17, ale někdy v únoru příštího roku by měla jeho podpora skončit.

V rámci rozšířené podpory jsou tak jednotlivé verze podporovány déle než rok. Na rozdíl od klasické verze do ní nepřibývá v průběhu roku nová funkčnost, pouze jsou každých 6 týdnů k dispozici bezpečnostní a stabilizační opravy. Bližší informace o rozšířené podpoře lze nalézt na webu Mozilly.

Jeden komentář k článku “Firefox 17 bude další verze s rozšířenou podporou”

  1. Menty napsal(a)

    Nevíte, zda se někdy plánuje trochu poupravit vzhled nového panelu? Mám na mysli lepší screenování, docela mne otravují ty chybějící náhledy, které se mi nezobrazí, i když stránky načtu, tak by bylo dobré, kdyby se to pořešilo.

    A taky jestli Mozilla nepracuje na odladění „jemného posunování“, který bylo ve verzi 14 defaultně aktivní, docela se mi ale sekalo, tak jsem ho vypnul. Každopádně, kdyby šlo tak, jako třeba u Opery, ani na chvilku bych neváhal ho používat…