Rubriky: Firefox

Firefox 3.6 pravděpodobně již tento týden

Vše nasvědčuje tomu, že finální verze Firefoxu 3.6 vyjde již tento týden. Ještě před finální verzí však Mozilla uvolnila Firefox 3.6 RC2. Ten pravděpodobně oproti RC1 opravuje několik chyb, ale jejich přehled není k dispozici. Firefox 3.6 RC2 si můžete volně stáhnout, a pokud vás zajímá, co tato verze přinese nového, můžete si přečíst článek na serveru Root.cz. Přehled novinek pro vývojáře pak shrnuje Mozilla Developer Center.

4 komentářů k článku “Firefox 3.6 pravděpodobně již tento týden”

 1. Charla napsal(a)

  Co se stalo?
  – opravuje několik chyb, ale jejich přehled není k dispozici
  – vyjde, datum je znám, ale je neveřejný
  Mozilla se mění, nebo je to jen souhra náhod? Aby se za chvíli nestalo, že se otevřené zdrojové kódy uzavřou….

 2. Pavel Cvrček napsal(a)

  [1] Nerozumím tvým konspiračním teoriím. Přehled chyb je odkazován z poznámek k vydání, ale jedná se o přehled chyb, které byly opraveny mezi poslední betaverzí a RC2. Nikde jsem nenašel rozdíl mezi RC1 a RC2, což ovšem neznamená, že neexistuje nebo že snad neexistuje schválně.

  Datum vydání finálních verzí Firefoxu nebývá dopředu sdělováno. Neboj, až bude veřejně známé, najdeš ho tu. Ale myslím, že není tak těžké si ho domyslet 🙂

  Zdrojový kód Firefoxu je dostupný pod trojlicencí GPL/LGPL/MPL. Z toho je jasně patrné, že k nějakému hypotetickému uzavření dojít nemůže.

 3. Charla napsal(a)

  Na některých serverech se objevují zmínky o tom, že FF 3.7 nebude, že místo něj budou jen „propracovanější aktualizace“ a že místo toho bude příští verze až verze 4.0, co je na tom pravdy?

 4. Charla napsal(a)

  Zeptám se trochu offtopic, co je to Funnelcake? Na https://wiki.mozilla.org/Releases se občas objeví další plánovaná verze, ale já jsem se dodnes nedozvěděl co by to mělo být ^^