Rubriky: Firefox

Firefox 35 nabídne nové vyhledávání i v české verzi

Aktuální verze Firefoxu přišla s novým vyhledáváním, ale pouze u anglické verze. V nadcházejícím Firefoxu 35 se nové vyhledávání objeví i v české verzi. Nejedná se v této souvislosti o jedinou novinku, protože přibyla dříve chybějící podpora pro klíčová slova, možnost obnovy výchozí sady vyhledávacích modulů či možnost konkrétní zásuvné moduly odstranit.

Nastavení vyhledávání ve Firefoxu

3 komentářů k článku “Firefox 35 nabídne nové vyhledávání i v české verzi”

 1. Martin napsal(a)

  Fajn a jak tohle nové vyhledávací rozhraní zrušit? Chci zpět to předchozí.

 2. Michal Stanke napsal(a)

  Ano, jde přepnout na původní rozhraní.

  Podle popisku by to měl umět doplněk Classic Theme Restorer a existuje na to i předvolba browser.search.showOneOffButtons v about:config. Případně viz téma na fóru http://forum.mozilla.cz/viewtopic.php?f=3&t=12967#p54608.

 3. FiftyCent napsal(a)

  Naštěstí jsem to vypl skrz položku Advanced u Classic theme restorer. Musel dvakrát restartovat pro kompletní návrat k původnímu.

  Co mi vadí? V textu je třeba adresa a jsem zvykl kliknout na faviconu v searchbaru a změnit vyhledávání. Pak označím adresu druhým myšítkem a dám vyhledat na mapy.cz

  V nové verzi jsem musel otevírat zbytečne nastavení do nového okna. Když jsem klikl pod řádkem a změnil tedy engine pro hledání tak mi to otevřelo tu danou stránku v novém panelu. To rovnou s takovou funkcionalitou můžu odstranit a vypisovat adresy na vyhledavače a do nich své dotazy.