Rubriky: Firefox

Firefox 4.0.1 se aktivně nabízí uživatelům Firefoxu 3.x

Pokud patříte mezi uživatele Firefoxu 3.6/3.5, mohli jste si povšimnout, že se vám v rámci automatických aktualizací prohlížeče nabídla aktualizace na Firefox 4.0.1. Až dosud byla aktualizace nabízena pouze na vyžádání, nyní se všem uživatelům zobrazí dialog s nabídkou podobné té, jako je na následujícím obrázku (dialog z Firefoxu 3.5). V souvislosti s aktualizací na Firefox 4.0 se vám může hodit přehled častých otázek a odpovědí, případně můžete položit vlastní dotaz v našem fóru podpory.

Dialog s nabídkou aktualizace na Firefox 4.0

4 komentářů k článku “Firefox 4.0.1 se aktivně nabízí uživatelům Firefoxu 3.x”

 1. illagrenan napsal(a)

  Však to je jedině dobře, neaktualizovaný prohlížeče spolehlivě zpomalují vývoj webu.

 2. Charla napsal(a)

  Osobně bych přešel na systém, je nová verze == stará přestává existovat. Jako to dělá většina firem. Po vydání nové verze, opravují chyby v té verzi a když si někdo postěžuje že jeho verze 2 roky stará to a ono, jediná odpověď „aktualizujte“ Ač se to může zdát trochu arogantní, je to imo logické, proč když je nová verze která se má vyvíjet dál, tak by měl někdo udržovat ještě staré, akorát to váže vývojářské kapacity, což je u Mozilly imo dobře vidět.

 3. Pavel Franc napsal(a)

  Charla: Tak by tomu taky s další verzí Firefoxu díky jeho rychlejšímu vydávání mělo být. Firefox 4.0.1 je IMHO poslední z plánovaných setinových aktualizací Firefoxu. Dalšími vydávanými verzemi tak už budou jenom vždy ty nejnovější hlavní verze + případná bezpečnostní aktualizace objevené kritické chyby.

 4. v6ak napsal(a)

  Celkem souhlas, ale já zatím nepřecházím kvůli nekompatibilitě. Takže za sebe doufám, že aspoň 3.6 budou ještě chvíli uržovat.