Rubriky: Firefox

Firefox 4 Beta 10 vyjde příští týden

V pořadí 9. betaverze Firefoxu 4 vyšla teprve před pár dny, ale již se můžeme brzy těšit na 10. betaverzi. Její testovací verze je k dispozici na ftp.mozilla.org, a pokud se nevyskytnou problémy, vyjde v průběhu příštího týdne. Oproti předchozí betaverzi bude obsahovat přibližně 340 úprav. Cílem je dostat tyto úpravy co nejdříve uživatelům betaverzí. Přibližně o týden později pak vyjde v pořadí 11. betaverze, na kterou naváže RC verze. K jejímu vydání zbývá dořešit 77 úprav.

7 komentářů k článku “Firefox 4 Beta 10 vyjde příští týden”

 1. DiGi napsal(a)

  Tahle verze už obsahuje vylepšení Direct2D. Je to rozhodně pokrok dopředu, ale kvalita vyhlazování zatím ještě nedosahuje kvality normálního vykreslování (bez zapnutí Direct2D).

  Přijde mi, že není použito uživatelem upravené vyladění ClearType (viz http://www.microsoft.com/typography/cleartype/tuner/step1.aspx).

 2. DiGi napsal(a)

  Tak bohužel na pracovním PC (s obyčejnou grafickou kartou) je písmo stále nepoužitelně rozmazané 🙁 Je to škoda

 3. MaofKO napsal(a)

  A s rýchlosťou odozvy GUI sa už nebude do finálneho vydania robiť nič? Veď je to miestami horšie, ako pri verzii 3.6. Pri čistej inštalácii FX4 je to ešte OK, ale po pár dňoch používania sa profil za*erie, a keď si ešte otvorím viacero stránok naraz, tak je z toho FX hotový.

 4. Pavel Cvrček napsal(a)

  S rychlostí GUI nemám ve FF 4.0 žádný problém a to jsem čistou instalaci nedělal minimálně rok. Napiš svůj problém do našeho webového fóra (http://forum.mozilla.cz/) a vyřešíme jej.

 5. MaofKO napsal(a)

  No ja používam FX4 v podstate od alpha verzií (používam portable verziu), a akurát keď sa párkrát stalo, že nefungoval update, tak som stiahol novú, ale profil som si nechal. Takže nový profil by teoreticky mohol pomôcť?

 6. Comby napsal(a)

  A 64-bit verzia má aký plán vydania?

 7. Pavel Cvrček napsal(a)

  Odpoví ti následující zprávička.
  http://www.mozilla.cz/zpravicky/jake-budou-podporovane-platformy-firefoxu-4-0/