Rubriky: Firefox

Firefox 41 a upravený vzhled Správce doplňků

Pokud používáte vývojovou verzi Firefoxu, mohli jste si povšimnout upravené podoby Správce doplňků. Nejedná se ani tak o funkční změnu, jako spíš vizuální sladění s novou podobou stránky nastavení, která se nyní otevírá do panelu na místo dialogu. Na obrázku si též můžete povšimnout varování u rozšíření, která nejsou digitálně podepsána. O nutnosti digitálního podepisování rozšíření u budoucích verzí Firefoxu jsme psali v zimě a ve Firefoxu se již objevuje varování.

Nová podoba Správce doplňků Firefoxu

Nová podoba nastavení Firefoxu

5 komentářů k článku “Firefox 41 a upravený vzhled Správce doplňků”

 1. Kokos99 napsal(a)

  Spíš než kosmetické změny mě zaujala volba Enable multi-process Nightly, na kterou čekám už poměrně dlouho. A musím říct, že po aktivování je prohlížeč znatelně svižnější… doufám že to vydrží. 🙂 Ještě jsem si taky všiml kosmetické změny selectboxů a ta se podle mě opravdu povedla.

 2. Klaus napsal(a)

  Sjednocení toho barevného sloupce s novým nastavením chápu. U současné podoby se mi líbí to propojeni položky a seznam třeba těch pluginů jakoby taková bublina a to u té nové verze nevidím.

 3. janek napsal(a)

  Ad Enable multi-process Nightly:
  Nativně možná. Ale i první beta verze (39.0) s tímhle nastavením se odkládá, protože i v Nightly verzi je ještě spousta chyb a nedodělků v tomhle směru.
  Ale především se s tím musely a budou muset poprat různá rozšíření, protože je to zcela odlišná filozofie.

 4. perys napsal(a)

  verze 38 pokud otvírá linky v další instanci firefoxu, (mám 32bit Win7 Ultimate), tak jsou dceřinná okna BEZ POSUVNÍKŮ A BEZ HORNÍ LIŠTY !!
  zkuste si.

  1. Michal Stanke napsal(a)

   Podle popisu jde o stejný problém jako v tématu na fóru – http://forum.mozilla.cz/viewtopic.php?f=3&t=13741. Vyzkoušejte prosím tam uvedený postup s nouzovým režimem, případně napište do tématu, co jste zkusil a nepomohlo.