Rubriky: Firefox

Firefox obdržel nový Správce stahování

V aktuální vývojové verzi Firefoxu 14 se objevil dlouho slibovaný nový Správce stahování. Od toho předchozího se liší umístěním do snadno zobrazitelného panelu (náhrada za samostatné okno) a přehlednou vizualizací průběhu stahování přímo z hlavní lišty prohlížeče. Správce má prozatím ještě dost much, na jejichž odstranění se pracuje. Ač se nový Správce stahování objevil ve vývojové verzi Firefoxu 14, je pravděpodobné, že se objeví až ve finální verzi Firefoxu 15.

Návrh nového Správce stahování Firefoxu

7 komentářů k článku “Firefox obdržel nový Správce stahování”

 1. julo napsal(a)

  Plan nasadenia a pref key: https://wiki.mozilla.org/User:P.A./Panel-based_Download_Manager/Status#STATUS_OVERVIEW

 2. Charla napsal(a)

  Na to, že byl slibován už s FX 4 si Mozilla dala dost na čas, zrovna u funkce, kterou využije snad každý uživatel, ale jsem rád, že konečně bude. Jen je škoda, že až za tak dlouho – FX 15 to je někdy Listopad :-/

 3. Milan napsal(a)

  Mna by viac potesilo, keby sa spravca stahovania pustal ako samostatny proces a pri pade samotneho prehliadaca, mohol pokracovat dalej.Daco ako plugin container. Aj ked sa snazim pouzivať downloadery, nie kazdy server podporuju.

 4. Shar napsal(a)

  No, co dodat, hurá 🙂 I když teda bude dost pozdě…

 5. julo napsal(a)

  Re: FX 15 to je někdy Listopad.
  Podla mojo vypoctu az do padania listia nebude treba cakat. Vychadza mi to na zaciatok „srpna“.

 6. vitis napsal(a)

  Na správce jsem se taky tešil a jsem rád, že už na něm začali borcí pracovat. Tlačítko správce se objeví až ve chvíli, kdy něco začnete stahovat a po zapnutí foxe neukazuje zatím žádnou historii stahování, což snad nějak dodělají.

 7. Mysteria napsal(a)

  Super věc, takto mi to naprosto vyhovuje, přehledné a pěkně graficky udělané.
  Bohužel jedna věc mi vadí. Nevím, jestli je to rozlišením (1280×800), ale když se to otevře, tak tam vidím jenom část toho řádku s informace ohledně stahování a bohužel většinou se mi tam nevejde už aktuální rychlost stahování a to je docela podstatný údaj.
  Nevíte někdo o něčem, jak buď to manuálně rozšířit nebo aby se to dávalo do 2 řádků?
  Díky.