Rubriky: Mobily

Firefox pro Android získá „režim pro návštěvy“

V aktuální vývojové verzi Firefoxu pro Android najdete novinku, která se nazývá Guest Mode. Slouží pro situace, kdy chcete svůj telefon někomu půjčil, aby se například jen podíval na něco na Internetu a zároveň chcete, aby pracoval „na svém písečku“.

Guest Mode vlastně není nic jiného než dočasný uživatelský profil. Jednoduše přepnete Firefox do speciálního režimu „pro návštěvy“, a po jeho ukončení budou veškeré informace o prohlížení návštěvníka zahozeny. Zároveň nebude manipulovat s vašimi daty. Tato novinka by se měla objevit ve Firefoxu 25 pro Android.

Guest Mode Firefoxu pro Android

3 komentářů k článku “Firefox pro Android získá „režim pro návštěvy“”

  1. miskith napsal(a)

    Hodně dobrá novinka. Jen škoda, že mi Firefox blbne a tak musim používat Chrome :(. A výkonem mobilu to zřejmě nebude, protože mám HTC One X+. No dám tomu dalších pár vývojových verzí a třeba se to časem opraví :).

  2. Hrach napsal(a)

    Co znamena presne blbne?

  3. miskith napsal(a)

    Těžko se to popisuje. Ve starších verzích (teď bych řekl že už to nedělá) dělal, že sem třeba nemohl psát URL adresu a musel sem ho restartovat. Teď už má spíše takové otravné chyby, jakože když ho spustím a začnu psát URL adresu, tak po chvíli problikne, jako kdyby se až teď spustil. Jak říkám, špatně se to popisuje a věřim, že nejste moudřejší. Pokud vám to váš androidí Firefox nedělá, buďte rád. Já budu čekat, až to vývojáři opraví.