Rubriky: Firefox

Firefox Sync 1.5 s plnou podporou SeaMonkey

Firefox Sync je sice již nějaký ten čas součástí vývojové verze Firefoxu 4.0, přesto i nadále vychází i v podobě samostatného rozšíření. Nově vyšla verze 1.5, která například potěší plnou podporou balíku SeaMonkey, zjednodušeným průvodcem úvodního nastavení či podporou pro nastavení kvót pro maximální velikost dat jednotlivých účtů na serveru.

K dispozici ke stažení je jako jako vždy na serveru Doplňky Mozilly. Stejná verze Firefox Sync se též objeví v připravované sedmé betaverzi Firefoxu 4.0. Důležité je zmínit, že jakmile povýšíte Firefox Sync na verzi 1.5 na jedné instalaci Firefoxu, budete tak muset učinit na všech. V případě vývojové verze Firefoxu 4.0 je potřeba použít aktuální noční sestavení, případně do poslední betaverze nainstalovat přímo rozšíření Firefox Sync 1.5. Nedávno vydaný Firefox Home 1.0.2 není potřeba aktualizovat.

4 komentářů k článku “Firefox Sync 1.5 s plnou podporou SeaMonkey”

 1. Martin Pelant napsal(a)

  A jak to vypadá se sedmou betaverzí? na ftp už jsou noční buildy označovány jako beta 8 ale ani candidate bety 7 zatím nikde není

 2. Mr.Henky napsal(a)

  [1] Ešte nie je dokončená, momentálne vyvíjajú simultánne obe bety.

 3. josefec napsal(a)

  Jojo, trochu se zdrželo řešení posledních blockerů bety 7 a mezitím se nastřádaly jiné vyřešené bugy, které ovšem měly již zákaz být implementovány do této bety, aby nedošlo k nějakým dalším regresím. Takže umožnili implementaci těchto bugů v hlavní větvi a mezitím se dořeší pár těch blockerů bety 7 ve vedlejší větvi a beta 7 se pak oficiálně vydá. 🙂

 4. David napsal(a)

  Sync 1.5 mi nejde nainstalovat do šesté bety, v noční verzi však jde, používám jeden profil a stejně se to pak v betainstalaci neobjeví.