Rubriky: Firefox

(Aktualizováno) Firefox 3.6 vyjde v prosinci

První betaverze Firefoxu 3.6 vyšla před pár dny a řadu z vás jistě zajímá, kdy bude dostupná finální verze. Jak už bylo dříve řečeno, Firefox 3.6 bude mít pouze jednu betaverzi, takže dalším milníkem by měla být RC1. Orientační datum vydání této verze bylo stanoveno na 19. listopadu. Betatesterům, kterým jsou v rámci automatických aktualizací distribuovány pouze vývojové milníky, pak bude každý týden nabízena ke stažení aktuální vývojová verze. Datum vydání Firefoxu 3.6 se pak očekává v první polovině prosince.

Aktualizace: Podle aktualizované informace by měl Firefox 3.6 RC1 vyjít 26. listopadu a nikoliv 19. listopadu, jak bylo původně uvedeno.

2 komentářů k článku “(Aktualizováno) Firefox 3.6 vyjde v prosinci”

  1. Charla napsal(a)

    V kalendáři Mozilla se objevila FF 3.6 Beta 2 někdy v listopadu : https://wiki.mozilla.org/Releases. Takže bych čekal, že možná se ani v prosinci nedočkáme finální verze.

  2. Pavel Cvrček napsal(a)

    [1] Na vydání Firefoxu 3.6 v prosinci se nic nemění. To, co je na této stránce označeno jako beta 2, nebude klasickou betaverzí. O tom ale radši napíšu separátní příspěvek, protože se zdá, že by se mohly šířit dezinformace.