Jak do Firefoxu 20 vrátit původní Správce stahování

Firefox 20 přinesl jako jednu z novinek nového Správce stahování. Jako u každé novinky se najde skupina uživatelů, kterým nevyhovuje a rádi by vrátili změnu zpět. V tomto případě původní Správce stahování. Ve Firefoxu 20 je to možné, i když je faktem, že dříve nebo později bude původní Správce stahování odstraněn. Nyní však máte možnost přejít na původní správce přepnutím předvolby browser.download.useToolkitUI na konfigurační stránce about:config.

Původní Správce stahování Firefoxu

Po přepnutí zůstane na liště ikona Správce stahování, kterou lze úpravou lišty odstranit. Ještě je dobré poznamenat, že nový správce si ukládá informace o stažených souborech trochu jinam. Z tohoto důvodu tak nenaleznete v původním Správci stahování soubory, které jste stáhli tím novým.

3 komentářů k článku “Jak do Firefoxu 20 vrátit původní Správce stahování”

  1. Pepa napsal(a)

    Ta změna je fakt špatná. Pro zobrazení stahování je potřeba klik navíc, bez přepnutí do všech navíc uživatel nevidí rychlost a jako by to nestačilo, soubory se v seznamu nově řadí podle počátku stahování místo jeho dokončení.

  2. Lucas napsal(a)

    Nový správce je fajn, akorát chybí hned po kliknutí rychlost stahování, jde vidět jen průběh z celkové velikosti.

  3. jan napsal(a)

    dobrý den, chci vratit původního správce stahování z Firefoxu 20, nejde mě to nemohu na konfigurační stránce about:config na jít předvolbu browser.download.use ToolkitUI ,možete mě poradit jak na to děkuji z pozdravem Baláš jan