Jak do Firefoxu 20 vrátit původní Správce stahování

Firefox 20 přinesl jako jednu z novinek nového Správce stahování. Jako u každé novinky se najde skupina uživatelů, kterým nevyhovuje a rádi by vrátili změnu zpět. V tomto případě původní Správce stahování. Ve Firefoxu 20 je to možné, i když je faktem, že dříve nebo později bude původní Správce stahování odstraněn. Nyní však máte možnost přejít na původní správce přepnutím předvolby browser.download.useToolkitUI na konfigurační stránce about:config.

Původní Správce stahování Firefoxu

Po přepnutí zůstane na liště ikona Správce stahování, kterou lze úpravou lišty odstranit. Ještě je dobré poznamenat, že nový správce si ukládá informace o stažených souborech trochu jinam. Z tohoto důvodu tak nenaleznete v původním Správci stahování soubory, které jste stáhli tím novým.

Přečtěte si také

3 odpovědi

  1. Pepa napsal(a) :

    Ta změna je fakt špatná. Pro zobrazení stahování je potřeba klik navíc, bez přepnutí do všech navíc uživatel nevidí rychlost a jako by to nestačilo, soubory se v seznamu nově řadí podle počátku stahování místo jeho dokončení.

  2. Lucas napsal(a) :

    Nový správce je fajn, akorát chybí hned po kliknutí rychlost stahování, jde vidět jen průběh z celkové velikosti.

  3. jan napsal(a) :

    dobrý den, chci vratit původního správce stahování z Firefoxu 20, nejde mě to nemohu na konfigurační stránce about:config na jít předvolbu browser.download.use ToolkitUI ,možete mě poradit jak na to děkuji z pozdravem Baláš jan