Jak snadno zmenšit velikost lišty doplňků Firefoxu 4

Jednou z výrazných novinek Firefoxu 4 je nahrazení stavového řádku novou lištou doplňků. Ta je podobně jako ostatní lišty aplikace upravitelná, lze ji skrze klávesovou zkratku CTRL+/ snadno skrývat a slouží hlavně pro tlačítka jednotlivých rozšíření. Lišta je roztažena na celou šířku okna a z velké části je prázdná. Pokud chcete provést její zmenšení pouze na oblast, kde jsou umístěna tlačítka jednotlivých rozšíření, můžete vyzkoušet rozšíření Barlesque. Rozšíření umí nejen zredukovat šířku lišty, ale obsahuje též některá další nastavení jako je například změnu zarovnání.

4 komentářů k článku “Jak snadno zmenšit velikost lišty doplňků Firefoxu 4”

 1. Charla napsal(a)

  Šlo by nějak lištu doplňků obohatit, například tím, že by se v ní zobrazovalo aktuální stahování, jako progressbar, nebo procenta? Přeci jen download statusbar je poslední verzi nějaký rozbitý a je to další lišta navíc, kdyby to šlo vměstnat na jednu lištu, byl bych rád.

 2. MaofKO napsal(a)

  skús tento doplnok: https://addons.mozilla.org/cs/firefox/addon/status-4-evar/

 3. Charla napsal(a)

  [2] jsem zkoušel a nějak mi nefungoval, ale zkusím ho ještě jednou, třeba byla chyba někde mezi klávesnicí a židlí, nicméně kdyby FX informace o stahování uměl zobrazovat nějak hezky sám (třeba jako chrome) tak by nebylo potřeba žádného doplňku a FX by byl zase o něco rychlejší a svět o to krásnější 😉

 4. Michal Stanke napsal(a)

  Na Download Manager a indikaci je bug http://bugzil.la/564934 .
  [2] Tenhle doplněk sice umí zobrazovat stav stahování, ale při ukončení stahování tam ta informace zůstane viset a nepovedlo se mi s tím nic udělat. Ale na zbytek je dobrý.