Rubriky: Thunderbird

Lightning brzy ve verzi 1.0

Philipp Kewisch, hlavní vývojář kalendářového rozšíření Lightning, se v blogu zmiňuje, že by rád brzy vydal verzi 1.0. Jak uvádí, řadu uživatelů v názvu znervózňuje nápis „beta“, ačkoliv z jeho pohledu je Lightning aktuálně stabilní produkt, který snese srovnání s ostatními produkty Mozilly.

Příští verze Lightningu je naplánována na 27. září tj. na stejný den, kdy bude k dispozici Thunderbird 7. Prozatím není rozhodnuto, zda verze ponese označení 1.0 Beta 7 či rovnou 1.0. V případě první varianty by verzí 1.0 byla ta následující.

Jeden komentář k článku “Lightning brzy ve verzi 1.0”

  1. Charla napsal(a)

    Bylo by fajn, kdyby zmizela nálepka „Beta“, opravdu to budí dojem, že se očekává silný chybovost. Osobně doufám, že lightningu se dostane taky nových vlastností a opravy některých stávajících. Například ve spojený s poskytovatelem Google kalendáře se velmi často stává, že vyskočí upomínka na událost a při kliknutí na „zrušit“ se objeví okno „při zápisu do kalendáře nastala chyba“ a upozornění se opakuje. Když Vám takhle co půl hodiny skáčou upozornění na události a kvůli chybě, kterou navíc ani nemůžete ovlivnit, nebo identifikovat (v podrobnostech je jen „chyba“) a dokonce ani vypnutí kalendáře nefunguje, tak přestává ligtning budit, alespoň u mě, zdání finální verze fungujícího produktu.