Lightning brzy ve verzi 1.0

Philipp Kewisch, hlavní vývojář kalendářového rozšíření Lightning, se v blogu zmiňuje, že by rád brzy vydal verzi 1.0. Jak uvádí, řadu uživatelů v názvu znervózňuje nápis „beta“, ačkoliv z jeho pohledu je Lightning aktuálně stabilní produkt, který snese srovnání s ostatními produkty Mozilly.

Příští verze Lightningu je naplánována na 27. září tj. na stejný den, kdy bude k dispozici Thunderbird 7. Prozatím není rozhodnuto, zda verze ponese označení 1.0 Beta 7 či rovnou 1.0. V případě první varianty by verzí 1.0 byla ta následující.

Přečtěte si také

Jedna odpověď

  1. Charla napsal(a) :

    Bylo by fajn, kdyby zmizela nálepka „Beta“, opravdu to budí dojem, že se očekává silný chybovost. Osobně doufám, že lightningu se dostane taky nových vlastností a opravy některých stávajících. Například ve spojený s poskytovatelem Google kalendáře se velmi často stává, že vyskočí upomínka na událost a při kliknutí na „zrušit“ se objeví okno „při zápisu do kalendáře nastala chyba“ a upozornění se opakuje. Když Vám takhle co půl hodiny skáčou upozornění na události a kvůli chybě, kterou navíc ani nemůžete ovlivnit, nebo identifikovat (v podrobnostech je jen „chyba“) a dokonce ani vypnutí kalendáře nefunguje, tak přestává ligtning budit, alespoň u mě, zdání finální verze fungujícího produktu.