Rubriky: Firefox

Nová indikace načítání stránky ve Firefoxu 4.0

V aktuální vývojové verzi Firefoxu 4.0 se můžete setkat s novou podobou indikace načítání webové stránky. Ta má nově podobu úzkého pruhu (progressu), který je umístěn v horní části hlavičky panelu. V případě, kdy probíhá načítání stránky v aktuálním panelu, se průběh načítání zobrazuje v adresním řádku. Lepší představu získáte z následujících obrázků.

Indikace načítání stránky

Indikace načítání stránky

Indikace načítání stránky v aktuálním panelu

Indikace načítání aktuální stránky

10 komentářů k článku “Nová indikace načítání stránky ve Firefoxu 4.0”

 1. David napsal(a)

  Stojí za zmínku i pokrok v nahrazovaní infopanelu – jak jsem se přihlašoval na forum, „vyštěkl“ na mě nový „infobalon“

 2. Mr.Henky napsal(a)

  Ešte predtým, než sa začnete všetci sťažovať, že je to zle vidieť, že to zle vyzerá a pod., ide len o prvotnú implementáciu a ako drvivá väčšina ostatných noviniek, ešte to doladia.

 3. Charla napsal(a)

  [2] Tenhle komentář by si zasloužil tlačítko ‚líbí se mi‘ protože v předstihu reagovat na to, co se tady dá asi očekávat je k pousmání ^^

 4. Edds napsal(a)

  podla mna je to v pohode uz tak ako to je 🙂

 5. Luděk Janča napsal(a)

  Jestli to tak pujde dál, tak v tom Firefoxu už nebudu mít žádné rozšíření 🙂
  Jestli to v FF4 zůstane, tak s ním taky odejde Fission

 6. David napsal(a)

  Bude to ladit s Luna UI ve Windows XP 🙂

 7. Charla napsal(a)

  [5] Mne něco podobného dělá TabMix+ a ten musí zůstat i ve FX 4, protože stále nastavení chování panelů je v samotném FireFoxu mizivé, kdybych alespoň mohl nastavit, že se při zadání nové url automaticky otevře do nového panelu a ne že se mi přepíše aktuální stránka, možná bych i TMP odstranil.

 8. hozec napsal(a)

  [7] tabmix+ dle mého řeší také zobrazení načítání mnohem lépe než nové načítání ve FF4 – progress bar na pozadí tabu může ušetřit místo a je přehlednější, je to plně nastavitelné (včetně přečtených/nepřečtených panelů, apod.)…na tabmix+ i z dalších důvodů nedám dopustit…:)

 9. Charla napsal(a)

  [8] Osobně bych byl pro integraci TMP do Firefoxu, klidně i s polovinou voleb. Osobně bych to ocenil více, než integrované personas.

 10. hozec napsal(a)

  [9] souhlas…mimochodem personas respektive jejich integrace je dle mého naprosto k ničemu…pokud někdo nepoužívá program na ozdobu tak dříve nebo později skončí stejně u jednoduchého nenápadného motivu bez výstřelků…personas dle mého stačily rozhodně jako addon…