Nový panel Firefoxu obdržel vyhledávání

Pokud si v aktuální vývojové verzi Firefoxu 32 otevřete nový panel, uvidíte kromě náhledů nejnavštěvovanějších stránek nově i pole pro vyhledávání. Podobně jako na úvodní stránce Firefoxu (about:home) je zde zvolen vyhledávač, který máte v prohlížeči jako výchozí a obdobně jako na úvodní stránce neumí aktuálně našeptávání.

Vyhledávání na novém panelu Firefoxu

Přečtěte si také

5 odpovědí

Přidat komentář

 1. František Koudelka napsal(a) :

  Není třeba se snažit tvůrce speedialu vás předběhl a má to lepší

  Odpovědět

 2. Menty napsal(a) :

  Podle mě je to trochu zbytečnost, když můžeme vyhledávat i pomocí adresního řádku, ve kterém je rovnou po otevření nového panelu „kliknuto“. Co mě ale štve, že tento krok vedl konkrétně u mě k tomu, že se mi snížil počet těch panelů/oblíbených stránek pod vyhledávačem z 9 na 6.

  Odpovědět

 3. blue napsal(a) :

  Ta samá funkce je o kousek výš. Spíš to vypadá jako reklama od Googlu. 🙂 No nic, zase stáhnu o jedeň doplněk navíc a odstraním to. Facepalm

  Odpovědět

 4. Jakub napsal(a) :

  Jak píše Menty – zbytečné. Nehledě na to, že na mém netbooku rázem zbylo místo jen pro tři náhledy oblíbených stránek. Uvítal bych možnost nějakého přizpůsobení počtu oken, protože tohle je hrůza.

  Odpovědět

 5. kolemjdoucí napsal(a) :

  Menty: Divím se že někdo ten paskvil nové stránky ve firefoxu použivá, je to docela výsměch oproti doplňkům. Působí to na mě asi tak „hlavně aby tam byl nějakej speed dial“.
  Jinak počet stránek by mělo jít přenastavit v about:config, dejte vyhledat „newtab“ a koukněte se na předvolby „browser.newtabpage.column“ a „browser.newtabpage.rows“ – zde si můžete přenastavit hodnoty jak chcete, tedy počet sloupců a počet řad. V aktuální verzi to funguje.

  Odpovědět

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *