Rubriky: Firefox

Partnerský program Firefoxu nově v češtině

Když jsme tu přibližně před měsícem hovořili o novém partnerském programu Firefoxu (Firefox Affiliates), slibovali jsme jeho českou variantu. Ta je nově k dispozici a to včetně českých bannerů. Můžete se tak pustit do propagace Firefoxu na svých stránkách a sledovat v porovnání s ostatními, jak jste na tom s úspěšností. V současné době jsou v nabídce k dispozici propagační bannery pro Firefox (desktop i mobilní verze) a stránku kontroly zásuvných modulů. Další jsou v současné době v přípravě.

Partnerský program Firefoxu

Jak jste si mohli povšimnou, začali jsme na webu Mozilla.cz propagovat právě stránku kontroly zásuvných modulů, protože považujeme za důležité, aby měli uživatelé zásuvné moduly aktuální. Ovlivňují totiž nejenom rychlost prohlížeče, ale hlavně bezpečnost.

Neváhejte se do osvěty taktéž zapojit.

5 komentářů k článku “Partnerský program Firefoxu nově v češtině”

 1. Michal Stanke napsal(a)

  Stránky jsou přeložené – díky, ale budou i bannery samotné?

 2. Pavel Cvrček napsal(a)

  Bannery přeloženy jsou. Nezmátlo tě, že obrázek kategorie bannerů je v angličtině?

 3. Michal Stanke napsal(a)

  Už jsem na to přišel. Tím, že jsem se zaregistroval ještě na anglické verzi mi zůstal nastavený v profilu anglický jazyk. Stránka byla sice česky, ale bannery zůstaly anglické.

 4. volani.webnode.cz napsal(a)

  Ale https://affiliates.mozilla.org/cs/tos jsou stále anglicky..
  Četli jste podmínky? :))

  Nebylo by jednoduší prostě jen dát banner s odkazem na firefox? Proč je nutná registrace?

 5. Pavel Cvrček napsal(a)

  Podmínky se většinou nepřekládají. Jsem za to rád, protože překládat právnický text není něco, co bych rád po večerech dělal. Jinak banner si samozřejmě na web můžeš dát bez registrace. Každopádně dobrá poznámka, že by měly být dostupné i bez registrace. Zadám na to bug. Díky za tip.