Podpora k Firefoxu vám poradí i na Twitteru

Pokud používáte Firefox, máte k dispozici nejenom moderní webový prohlížeč, ale i silnou uživatelskou podporu. Stránky podpory Firefoxu vám nabízí několik set tipů a návodů a webové fórum, kde můžete položit svůj dotaz. Ani Mozilla.cz není pozadu a pravidelně pro vás na stránkách podpory překládá návody do češtiny, píše tipy a provozuje webové fórum, kde se vám snažíme pomáhat s vašimi problémy a radit vám. Podobná úroveň podpory není ve světe open-source ani zdaleka běžná.

Před pár dny Mozilla spustila další úroveň podpory, kterou nazvala Army of Awesome. Snahou je vyjít uživatelům co nejvíce vstříc a radit jim přímo na Twitteru. Řada firem má na Twitteru účty, které se specializují čistě na podporu či rady uživatelům. Cílem Mozilly je aktivně vyhledávat dotazy týkající se Firefoxu a na ty zodpovídat. Takové příspěvky lze vyhledávat například pomocí hashtagu #firefox.

Podobně jako jsou oficiální stránky podpory Firefoxu spravovány převážně dobrovolníky, nebude to ani v tomto případě jinak. Zaujalo vás to? Je jedno, zda máte pouze pár minut volného času, můžete se zapojit velice snadno.

Army of Awesome

Přečtěte si také

Jedna odpověď

  1. Michal Stankoviansky napsal(a) :

    A hneď prvý tweet na screenshote začína rovno zostra. 😉