Rubriky: Firefox

Podpora k Firefoxu vám poradí i na Twitteru

Pokud používáte Firefox, máte k dispozici nejenom moderní webový prohlížeč, ale i silnou uživatelskou podporu. Stránky podpory Firefoxu vám nabízí několik set tipů a návodů a webové fórum, kde můžete položit svůj dotaz. Ani Mozilla.cz není pozadu a pravidelně pro vás na stránkách podpory překládá návody do češtiny, píše tipy a provozuje webové fórum, kde se vám snažíme pomáhat s vašimi problémy a radit vám. Podobná úroveň podpory není ve světe open-source ani zdaleka běžná.

Před pár dny Mozilla spustila další úroveň podpory, kterou nazvala Army of Awesome. Snahou je vyjít uživatelům co nejvíce vstříc a radit jim přímo na Twitteru. Řada firem má na Twitteru účty, které se specializují čistě na podporu či rady uživatelům. Cílem Mozilly je aktivně vyhledávat dotazy týkající se Firefoxu a na ty zodpovídat. Takové příspěvky lze vyhledávat například pomocí hashtagu #firefox.

Podobně jako jsou oficiální stránky podpory Firefoxu spravovány převážně dobrovolníky, nebude to ani v tomto případě jinak. Zaujalo vás to? Je jedno, zda máte pouze pár minut volného času, můžete se zapojit velice snadno.

Army of Awesome

Jeden komentář k článku “Podpora k Firefoxu vám poradí i na Twitteru”

  1. Michal Stankoviansky napsal(a)

    A hneď prvý tweet na screenshote začína rovno zostra. 😉