Rubriky: Mozilla

Songbird přestane podporovat verzi pro Linux

Vývojáři multimediálního přehrávače Songbird ve svém blogu oznámili, že přestanou podporovat verzi pro Linux. Songbird byl doteď, podobně jako řada dalších aplikací založených na Mozille, dostupný pro Windows, Linux a Mac OS X. Nově tedy budou podporovány pouze Windows a Mac OS X. Jak se v příspěvku uvádí, důvodem je malý vývojový tým, který se snaží držet hlavních priorit projektu. Verze pro Linux budou i nadále dostupné, ale nebudou oficiálně podporovány a vydávány. Je však dost dobře možné, že se verze pro Linux ujme někdo z komunity.

4 komentářů k článku “Songbird přestane podporovat verzi pro Linux”

 1. Georgo napsal(a)

  Tak to jsem docela zklamaný. Po tom, co jsem se zklamal v Amaroku, jsem sáhl po Songbirdu .. Nu což, návrat ke kořeknům k mpd.

 2. marecekk86 napsal(a)

  :(( tak toto je zlá správa, nerozumiem prečo tomu tak je … používal som tento sw aj na booku kde mám vistu aj na pc kde mám ubuntu … škoda 🙁

 3. lzap napsal(a)

  Hroznej přehrávač. Podpořil jsem ho koupí Philipsu MP3, ale nakonec používám Foobar.

 4. Charla napsal(a)

  Osobně jsem nepřišel na nic tak úžasného oproti třeba Foobaru. Ono je dost nešikovné instalovat si ‚moloch‘, který jen proto, že si chci k práci pustit hudbu spouští v podstatě celý prohlížeč -> na slabším stroji sežere většinu výkonu, a to zcela zbytečně.