Rubriky: Firefox

Vyšel Firefox 4.0 Beta 3 s multidotykovou podporu ve Windows 7

Mozilla dnes večer uvolnila třetí betaverzi Firefoxu 4.0. Ta obsahuje oproti předchozí betaverzi téměř 500 úprav a přináší tak například multidotykovou podporu pro uživatele Windows 7. Pokud vás zajímá, jaké hezké věci s touto podporou jdou realizovat, můžete se podívat na video níže. Bližší informace o nové verzi jsou jako vždy dostupné v poznámkách k vydání a betaverze je k dispozici volně ke stažení.

Připomínáme, že stále běží beta program, v rámci něhož se můžete vyjádřit k tomu, jak se vám nový Firefox 4.0 líbí. Pro vaše vyjádření můžete použít tlačítko Zpětná vazba na hlavní liště aplikace či naše webové fórum. Vaše reakce jsou po každé betaverzi zasílány Mozille.

5 komentářů k článku “Vyšel Firefox 4.0 Beta 3 s multidotykovou podporu ve Windows 7”

 1. Arcao napsal(a)

  Je možné nějak vypnout náhledy panelů přes Aero náhledy, tak aby se to chovalo jako FF 3.6? Pokud člověk přepíná mezi několika okny, tak to jen zdržuje. Globalně (pro všechny aplikace) to vypínat nechci.

 2. Hrach napsal(a)

  about:config, volba browser.taskbar.previews.enable, nastavit na false

 3. Luděk Janča napsal(a)

  no dokud bude Linuxová verze tak děsně pomalá, tak žádný usměvavý smajlík nedostanou …

 4. Pet’as 68 napsal(a)

  Ta 4 verze je nějak pomalejší než ta stará jo a to zavřít obnovit a minimalizovat proč to tam není? Kam to zmizelo? Proč jste to udělali takhle? Ta nová 4 verze je hrozná!

 5. Pavel Cvrček napsal(a)

  Pokud máš s vývojovou verzí Firefoxu 4 nějaký problém, piš to do fóra podpory, které je na adrese http://forum.mozilla.cz/, a nikoliv sem. Jinak se obávám, že se pleteš, protože my Firefox nevyvíjíme.