Rubriky: Thunderbird

Uživatelům Thunderbirdu 3.0 je nabízena aktualizace na verzi 3.1

Jak si asi řada z vás již povšimla, začala se uživatelům Thunderbirdu 3.0 nabízet aktualizace na verzi 3.1. Abychom byli konkrétnější, uživatelům verze 3.0.6 se nabízí aktualizace na nejnovější verzi 3.1.2. Aktualizaci můžete jako vždy odmítnout, ale je silně doporučena. Thunderbird 3.0 je i nadále podporován, ale předpokládáme, že jeho podpora bude na podzim ukončena.

Pokud dosud používáte Thunderbird 2 (který již není podporován), měla by se vám nabídnout aktualizace na nejnovější verzi v průběhu příštího týdne. Zajímá vás, co je ve verzi 3.1 nového? Přečtěte si přehledový článek, který jsme sepsali pro server Root.cz.

Okno s nabídkou aktualizace na Thunderbird 3.1

8 komentářů k článku “Uživatelům Thunderbirdu 3.0 je nabízena aktualizace na verzi 3.1”

 1. Vylik napsal(a)

  Bude se to týkat uživatelů, na všech platformách nebo jen na Windows?

 2. Marek Turnovec napsal(a)

  No většina linuxových distribucích má v balíčcích Thunderbirdu i Firefoxu automatické aktualizace zakázané, protože je řeší přímo balíčkovací systém…

 3. Vylik napsal(a)

  To vím, proto se ptám, zda vyjde update přes balíčkovací systém nebo bude verze 3.0 a 3.1 vyjde až v dalším distribučním vydání.

 4. Pavel Cvrček napsal(a)

  Výše uvedená aktualizace se týká oficiálních binárek od Mozilly tj. těch, které si stáhnete z webu Mozilly (jedno pro kterou platformu).

  Verze distribuované přímo skrze distribuci jsou verze, které poskytuje tvůrce distribuce a nikoliv Mozilla. Tam se řeší aktualizace skrze balíčkovací systém a kdy je aktualizace nabídnuta je věcí tvůrců distribuce.

 5. Marek Turnovec napsal(a)

  Vylik: No to taky záleží na tom, co máte za distribuci… Pokud jde třeba o Ubuntu nebo Debian Stable, tak tam si budete muset počkat na další release distribuce. Nevím úplně přesně, jak je to třeba u Suse a Mandrivy, ale dost možná podobně. Taky ale můžete používat Arch, Gentoo nebo Debian Unstable, kde se člověk asi dočká dříve…

 6. marecekk86 napsal(a)

  Osobne to vidím naozaj až na ďalšiu verziu Ubuntu 10.10 kde by mala byť aj aktuálna verzia TB a možno aj FF 4.0 …

 7. Jirka napsal(a)

  No, paráda. Krásná grafika, ale co je mi to platné, když mi to smázlo všechna hesla k mailům a na některé si nemohu vzpomenout, hlavně ty, kam mi chodí denně zprávy… Dík, Mozillo…

 8. Pavel Cvrček napsal(a)

  Na řešení problémů slouží fórum podpory uživatelů, které je na adrese http://forum.mozilla.cz/ a kde můžeš svůj problém vyřešit.