Rubriky: Firefox

Vyšel Firefox Sync 1.4, brzy i pro iPhone

Mozilla včera uvolnila Firefox Sync 1.4. Toto rozšíření, které je dostupné jak pro desktopovou verzi Firefoxu, tak pro tu mobilní, přináší snadný způsob, jakým mohou uživatelé synchronizovat data prohlížeče. Mezi novinkami můžete nalézt možnost si pojmenovat jednotlivé instalace Firefoxu, úpravy v integraci do Firefoxu a nově je Firefox Sync k dispozici v češtině. Verze 1.4 je patrně poslední aktualizací před začleněním Firefox Sync přímo do desktopového Firefoxu 4.0, což by se mělo stát v průběhu července. Mobilní verze Firefoxu Firefox Sync nově obsahuje.

Spolu s vydáním Firefox Sync došlo též k uvolnění Firefox Home pro iPhone. Tato aplikace, která pro uživatele iPhonu zprostředkovává přístup k datům z Firefox Sync, byla přidána do fronty ke schválení na AppStore. Jak tato aplikace vypadá, se můžete podívat na její domovské stránce. Podotýkáme, že se nejedná o webový prohlížeč, jak se často uvádí.

3 komentářů k článku “Vyšel Firefox Sync 1.4, brzy i pro iPhone”

  1. Charla napsal(a)

    Chci se zeptat, bude FX Sync kompatibilní přes nějaký protokol s ostatními prohlížeči? Například, pokud bych chtěl synchronizovat desktopový firefox s mou operou mini.

  2. Hrach napsal(a)

    Neví někdo co je to za song? 🙂

  3. Pavel Cvrček napsal(a)

    [1] Pokud někdo napíše klienta pro Operu Mini, tak v tom nebude žádný problém. API je veřejně přístupné.