Rubriky: SeaMonkey

Vyšel SeaMonkey 2.0 RC1

Balík webových aplikací SeaMonkey vyšel ve verzi 2.0 RC1. Jak verze napovídá, vývoj směřuje k brzkému vydání finální verze 2.0, která by měla být dostupná ještě tento měsíc. Oproti předchozí druhé betaverzi nenajdete ve verzi RC1 žádné viditelné novinky. Došlo však k opravě řady chyb a dalšímu vylepšení motivu vzhledu pro jednotlivé platformy. Bližší informace o vydání naleznete v poznámkách k vydání a verzi 2.0 RC1 si můžete volně stáhnout (včetně české verze). Předpokládá se, že vyjde ještě verze RC2, která bude později prohlášena za finální.

2 komentářů k článku “Vyšel SeaMonkey 2.0 RC1”

  1. Charla napsal(a)

    SeaMonkey je přesně tím nápadem který jsem si přál. Spustit jednu aplikaci, která se mi postará o prohlížení webu a současně o poštu (nyní používám FF a TB). Bylo by hezké instalovat a používat jednu aplikaci, ve které bych měl vše včetně kalendáře, adresáře a podobně. Bohužel SM nemá například anonymní prohlížení (alespoň jsem si jej nevšiml), ale za to má v nastavení více možností a voleb než samotný FF. Otázka tedy zní lze nějak spojit nejnovější FF s nejnovějším TB? Například tak, že by se okno TB otevíralo jako nový panel v prohlížeči? Vím, že je to zvrhlá idea, neb jistě někdo přijde s tím, že by vlastně mohl v dalším panelu být songbird, ale pokud by to nějak šlo, osobně bych této možnosti rád využil.

  2. Pavel Cvrček napsal(a)

    [1] SeaMonkey 2 anonymní prohlížení nemá. Předběžně se o něm uvažuje pro verzi 2.1. Integrace Firefoxu a Thunderbirdu obdobně, jako je integrován webový prohlížeč a poštovní klient v SeaMonkey, není aktuálně možná.