Rubriky: Thunderbird

Vyšel Thunderbird 3.1 Alfa 1

Mozilla dnes vydala Thunderbird 3.1 Alfa 1. Jedná se o první milník ve vývoji Thunderbirdu 3.1, který má primárně přinést opravy chyb a některé funkce, které se nestihly dokončit do Thunderbirdu 3. V první alfa verzi je jedinou viditelnou změnou Správce uložených souborů, ale došlo též na opravy přibližně 150 chyb. Bližší informace jsou dostupné v poznámkách k vydání a novou verzi si můžete volně stáhnout (včetně české verze). Další verzí by měla být betaverze, která bude dostupná na konci února a finální verze Thunderbirdu 3.1 by měla být dostupná v dubnu.

6 komentářů k článku “Vyšel Thunderbird 3.1 Alfa 1”

 1. Charla napsal(a)

  Co by vlastně všechno měla přinést verze 3.1? integrovaný kalendář tam nebude, to už tu bylo zmíněno 🙁

  Btw existuje nějaké rozšíření, které umožní odesílat SMS z thunderbirdu do CZ sítí?

 2. marecekk86 napsal(a)

  Škoda je toho kalendára, to by bolo super keby to tam je …

 3. Pavel Cvrček napsal(a)

  [1] http://www.mozilla.cz/zpravicky/navrh-planu-vyvoje-thunderbirdu-3-1/
  Jinak o rozšíření na odesílání SMS nevím. Každopádně by bylo fajn, kdyby někdo takové rozšíření vytvořil.

 4. marecekk86 napsal(a)

  No keby to funguje aj v SR bolo by to super 🙂

 5. Charla napsal(a)

  [3] Možná neumím číst, ale nějak jsem z článku moc nepochopil, co konkrétně by mělo přijít do 3.1 ^^; Vím, že se tam mluví o správci stahování, ale zajímalo by mě, zda umožní například psaní v novém panelu, nebo adresář v panelu a podobně.
  ad rozšíření, ony jsou podobné, žel například jen pro australské, nebo ruské poskytovatele – případně pro všechny možné, ale ty vyžadují registraci na nějakém proprietárním serveru a to se mi moc nelíbí, vzhledem k tomu, že chci využívat free posílání – tedy nepotřebuji nikomu 3. sdělovat telefonní čísla ^^

 6. Pavel Cvrček napsal(a)

  [5] Thunderbird 3.1 nic extra nového nepřinese. Je to hlavně verze, kde se budou odstraňovat chyby a přidávat funkce, které se do TB 3.0 nestihly. Které to konkrétně jsou, si již moc nevzpomínám. Nikde nebyl uveden jejich přesný výčet.