Rubriky: Thunderbird

Vyšel Thunderbird 3.1 RC2

Před nedávnem uvolněný Thunderbird 3.1 RC1 získal svého následovníka. Včera oznámená verze RC2 opravuje 5 chyb, které byly nalezeny v předchozí verzi, a kvůli kterým nebylo možné vydat finální verzi. Pokud vše dopadne dobře, bude Thunderbird 3.1 RC2 později prohlášen za finální verzi. Jako vždy jsou dostupné poznámky k vydání a novou verzi si lze volně stáhnout.

V souvislosti s novou verzí vás bude určitě zajímat, jak jsou s ní kompatibilní existující doplňky. Podle aktuálních čísel je s novou verzí Thunderbirdu kompatibilních již 82 % nejpopulárnějších doplňků. Z těch nejpopulárnějších prozatím není kompatibilní rozšíření Stylish a kalendářové rozšíření Lightning, které by ale mělo být v nové verzi dostupné spolu s vydáním Thunderbirdu 3.1.

4 komentářů k článku “Vyšel Thunderbird 3.1 RC2”

 1. slavista napsal(a)

  Nemohl by někdo otestovat a potvrdit/vyvrátit špatnou práci s podpisy? Případně nahlásit bug?

  Např. (dělá mně i v safe mode)
  – při vytváření nové zprávy a změně odesílatele se vloží nový podpis, ale starý neodstraní.
  – při přeposílání zprávy se nevkládá podpis vůbec

 2. Andrej napsal(a)

  Chcem potvrdiť/vyvrátiť:
  -Chybné zobrazovanie personas v dolnej časti napr.mozillazine.

 3. Charla napsal(a)

  „později prohlášen za finální verzi“ <= Kdy by se tak mělo zhruba stát? Resp. tedy, kdy by měla vyjít finální verze TB 3.1?

 4. Pavel Cvrček napsal(a)

  [3] Žádné datum není známo. Kdyby bylo, určitě bychom ho oznámili. Bude záležet na tom, zda bude RC2 ok. Pokud ne, může vyjít RC3.