Rubriky: Firefox

Vývoj Firefoxu 5 odstartoval

Pokud se podíváte na dnešní vývojovou verzi Firefoxu, můžete si v dialogu O aplikaci povšimnout, že došlo k povýšení verze. Vývojová verze nese nově označení 4.2a1 a stane se základem připravovaného Firefoxu 5. V následujících dnech do ní bude zahrnuta řada úprav, které byly dokončeny již před vydáním Firefoxu 4, ale nebyly do něj zahrnuty.

Dialog O aplikaci

5 komentářů k článku “Vývoj Firefoxu 5 odstartoval”

 1. Alpin napsal(a)

  Chci se zeptat. Jde mít Minefield i FF4 dohromady nainstalováno v PC. Abych měl minefield jako výchozí prohlížeč, ale F4 jako prohlížeč se všemi podporovanými funkcemi?
  Doufám že někde rozumí co myslím : )

  Děkuji

 2. josefec napsal(a)

  To určitě lze. Můžete si stáhnout Minefield v ZIPu a potom si ho pouze rozbalit do složky a odtud spustit, nejlépe nejdříve s parametrem -p, který spustí správce profilů, abyste si mohl pro jistotu pro testovací verzi vytvořit nový.
  Co už je složitější a velmi nestandardní (a nejsem si jist, zda to vůbec reálně lze), je, že byste měl spuštěny obě verze najednou vedle sebe.

 3. Alpin napsal(a)

  Děkuji, zkusil jsem to a Minefield mám.
  Bohužel se mi nedaří spustit s parametrem -p a načítá profil z FF4.
  Prozkoumá verze doplňků, vyhodí to nějakou chybu a po odkliknutí se spustí.
  Zadal jsem to takto: firefox.exe -P
  A mám Vista Ultimate 32, SP2

 4. v6ak napsal(a)

  I to jde. Parametrem -no-remote. Ale, minimálně při použití -p bez názvu profilu, je nutné mít -no-remote před -p.

 5. Tommyk napsal(a)

  Ano, jde to. Sám jsem měl nainstalovaný Firefox 3.6, vedle toho Firefox 4.0 beta a vedle toho ještě Minefield. Musíte jen každou další instalovat do jiné složky, než kde máte nainstalované ostatní verze Firefoxu, a při instalaci musíte „odtrhnout“ políčko s otázkou, zda chcete instalovanou verzi používat jako výchozí prohlížeč.