Rubriky: Firefox

Aktualizace na Firefox 3.6.16 a 3.5.18 pro vaši bezpečnost

Možná si vzpomínáte, jak byla u vydání Firefoxu 4 RC2 zmiňována úprava související s certifikáty. Na Mozilla Security Blogu se dnes objevily detailnější informace. Celý problém se týká několika kompromitovaných certifikátů. Tyto certifikáty již byly zneplatněny a Firefox 4 RC2 navíc přidal jejich konkrétní blokování. Nově je tato blokace součástí Firefoxu 3.6.16 a 3.5.18, které vyšly po vydání Firefoxu 4. Pokud z nějakého důvodu zatím nechcete na Firefox 4 přejít, nainstalujte si aktualizace, které se vám automaticky nabídnou.

4 komentářů k článku “Aktualizace na Firefox 3.6.16 a 3.5.18 pro vaši bezpečnost”

 1. v6ak napsal(a)

  Dost zde pomůže i Certificate Patrol, i když to není zrovna řešení pro běžné uživatele.

 2. ivosh napsal(a)

  Bohužel Certificate Patrol zatím není pro Firefox 4. I.

 3. jana napsal(a)

  No teda nevím v čem je Firefox 4 lepší,ale já mám jen problémy.Servis 24 nebere tuto verzi,zobrazují se data špatně a to je teda velká chyba!Facebook má taky problémy,seká se a úplně zamrzne.Opravdu jsem si teda pomohla!Vše musím řešit přes Explorer,který nemám moc v lásce.Mám tuto verzi od pátku,ale žádné pozitivum zatím nenacházím.Nejde se vrátit na verzi 3.6 ??,ale snad to bude brzy lepší!!

 4. Michal Stanke napsal(a)

  Se Servisem24 nemám problém. Sice hlásí že Firefox4 zatím není oficiálně podporován (odzkoušen), ale všechno funguje. Můžete být konkrétnější na fóru, s čím máte problém?