Z Thunderbirdu si nyní můžete založit nový e-mail

Když si Mozilla Messaging před několika měsíci dělala anketu mezi uživateli, zjistila, že většina uživatelů spolu s poštovním klientem očekává i možnost založení nové e-mailové adresy. Vstříc tomuto požadavku přichází nový prototyp od Mozilla Labs, který nese název Get An Account. Jedná se o rozšíření pro Thunderbird 3.1, které upravuje průvodce založením nového poštovního účtu o možnost založení nové e-mailové adresy.

Jak můžete shlédnout na následujícím videu, z nového dialogu máte možnost založení nové adresy skrze jednoho z nabízených poskytovatelů. Ten přitom může představovat freemail či třeba placenou službu pro poštu na vlastní doméně. V rámci první verze experimentu je k dispozici pouze jeden poskytovatel, který navíc nebude vhodný pro českého uživatele. Dá se však předpokládat, že v následujících verzích budou další poskytovatelé přibývat.

Pokud vás experiment zaujal, můžete si rozšíření stáhnout ze serveru Doplňky Mozilly. Stejně jako u předchozích experimentů platí, že pokud se ujme, stane se přímou součástí Thunderbirdu.

Přečtěte si také

Zatím žádné odpovědi

Přidat komentář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *