Rubriky: Firefox

Firefox 17 bude s vylepšenou aktivací zásuvných modulů na vyžádání

Firefox obsahuje nějaký ten čas možnost aktivovat zásuvné moduly až na vyžádání. V tomto týdnu se ve Firefoxu 17 objevilo vylepšení aktivace zásuvných modulů. V rámci notifikací má nyní možnost uživatel zvolit, jaké zásuvné moduly se na stránce budou aktivovat.

Aktivace zásuvných modulů na stránce

5 komentářů k článku “Firefox 17 bude s vylepšenou aktivací zásuvných modulů na vyžádání”

 1. Charla napsal(a)

  Tuto funkci jsem zapnul a po jednom dni opět vypnul. Na Youtube se mi sice ukázalo tlačítko, ale po kliknutí na něj se zapomněl ukázat přehrávač. Většinou fungovalo až po refreshnutí. Takže by to chtělo za A) GUI aby se tato fetura dala normálně zapnout.
  B) Dotáhnout ji dokonce.

 2. Lucas napsal(a)

  Taky mě to nebavilo spouštět na youtube u každého songu, při startu aplikace je to ovšem dobrá věc.

 3. Mysteria napsal(a)

  A nejde (případně nepůjde v budoucnu) vytvořit whitelist stránek, u kterých se bude daný zásuvný modul zapínat automaticky? Třeba pro to YT nebo jiné podobné servery by se to hodilo.

 4. Drasar napsal(a)

  Ja bych ocenil, kdyby slo zvolit, pro ktere pluginy se ma FF ptat, a ktere se maji povolit implicitne. To proto, abych flash mel pod kontrolou, zatimco napr. adobe reader nijak omezovat nechci (tam je to spis na obtiz).

 5. Michal Stanke napsal(a)

  Tato funkce zatím není dokončena. Podle https://blog.mozilla.org/addons/2012/10/11/click-to-play-coming-firefox-17/ bude ve FF17 fungovat tak, že bude zapnutá pouze pro neaktuální zásuvné moduly a bude plnit funkci upozornění na jejich aktualizaci.