Rubriky: Firefox

Firefox 34 a odlišné vyhledávání v anglické a české verzi

Jak si někteří z váš povšimli, liší se ve Firefoxu 34 podoba vyhledávání v závislosti na tom, zda používáte anglickou či českou verzi. Začnu tou druhou jmenovanou. V české verzi Firefoxu 34 není žádná změna. V té anglické se objevila upravená podoba vyhledávání, o které jsme psali dříve.

Česká verze Firefoxu 34

Vyhledávání v české verzi Firefoxu 34

Anglická verze Firefoxu 34

Vyhledávání v anglické verzi Firefoxu 34

Nastavení vyhledávání v anglické verzi Firefoxu 34

Výše uvedená změna v anglické verzi patrně tak trochu souvisí se změnou výchozího vyhledávače pro USA. Pro ostatní jazyky se objeví časem (momentálně je ve vývojové verzi Aurora).

V souvislosti s přesunem nastavení vyhledávání do dialogu Možnosti si někteří povšimli, že zmizela možnost nastaveni klíčového slova ke konkrétnímu vyhledávání. Ta by se sice měla vrátit, ale i dnes je dostupná přes záložky.

2 komentářů k článku “Firefox 34 a odlišné vyhledávání v anglické a české verzi”

  1. zemetras napsal(a)

    Treba sa pohrať v about:config s nastavením browser.search.showOneOffButtons. Hodna false, predznamenáva starší vzhľad a true zas tento nový, v ktorom nejde zmeniť poradie vyhľadávačov.

  2. bala30 napsal(a)

    To by se konečně v rámci Sync synchronizace předvoleb FF mohly mezi jednotlivými instancemi FF synchronizovat i vyhledávače, nebo se pletu?