Rubriky: Firefox

Firefox 4.0 nově obsahuje Firefox button i v Linuxu

Pokud patříte mezi uživatele Firefoxu 4.0 ve Windows, můžete se již nějaký čas setkávat s novým Firefox button, což je tlačítko v levém horním rohu okna Firefoxu, které nahrazuje hlavní nabídku. Ve Windows Vista/7 je toto tlačítko ve výchozím nastavení zapnuté, v případě Windows XP zůstává výchozí hlavní nabídka. Bez problémů ovšem lze mezi tlačítkem a nabídkou přepnout.

V posledních vývojových verzích je nové tlačítko k dispozici i v linuxové verzi. Ve výchozím nastavení je zobrazena hlavní nabídka, ale pokud si ji skryjete, zobrazí se vám nové jednotné tlačítko. Na rozdíl od Windows, kde je zobrazeno přímo v hlavičce okna, je v Linuxu k dispozici po levé straně lišty s panely.

Nové jednotné tlačítko Firefoxu v Linuxu

2 komentářů k článku “Firefox 4.0 nově obsahuje Firefox button i v Linuxu”

  1. Ondrej Galbavý napsal(a)

    Ako znasilnit Windows verziu aby to tiez mala vlavo od tabov? A da sa nejak preskinovat to tlacitko ze bude uzsie? dakujem

  2. Edds napsal(a)

    da sa oboje 🙂 da sa to napr. atk ze si stiahnes doplnok Stylish a do neho nainstalujes/napises CSS kod ktory to zmeni ako chces. Velmi dobre spravene vlastne styly su na stranke: http://userstyles.org/styles/browse/all/tabs%20in%20titlebar treba len vykusat ktore sa najviac hodi, pripadne si to upravit podla seba, nie je to tazke.