Rubriky: Firefox

Firefox s novým vzhledem již brzy

Do Firefoxu se chystá nový vzhled. Ve vývojové verzi by se měl objevit v následujících dnech či týdnech v rámci vývoje Firefoxu 25. Jak je zmiňováno ve vývojářské konferenci, před nasazením do vývojové verze zbývá vyřešit ještě tři chyby. To, že se nový vzhled stane součástí vývojové verze ale neznamená, že se ve Firefoxu 25 objeví. Jak uvádí vývojáři, očekávají, že bude až součástí Firefoxu 26.

Důvodů je pro to hned několik. Jedním z nich je řada nedodělků, které se pravděpodobně v rámci vývoje Firefoxu 25 nepodaří dořešit. Zmiňována je též kompatibilita s doplňky, kterou je potřeba doladit a dát případně autorům dost času na případné úpravy. Nový vzhled totiž mění řadu věcí.

Nový vzhled Firefoxu

Nové přizpůsobení Firefoxu

5 komentářů k článku “Firefox s novým vzhledem již brzy”

 1. Menty napsal(a)

  Upřímně, tomu, že vzhled přijde ve FF 25 nevěřil nikdo. Já to osobně tipuju na verzi 30/31, protože FF v kanále UX, kde tento vzhled je používám už pár měsíců a opravdu to ještě není ve fázi, kdy by to bylo nějak extra použitelné.

 2. Kronko napsal(a)

  Ako momentalne mam UX verziu 25 a ten novy look sa mi pozdava ale co ma zaraza, ze na otvorenych kartach nie je moznost ich vypnutia. Predtym som presiel kurzorom na nazov karty a ukazal sa ten krizik na vypnutie a teraz nic. Snad to doladia.

 3. Jaroslav Matura napsal(a)

  Nemůžu říci, že by se mi Australis vysloveně hnusilo. Dokonce to vypadá lépe než Chrome. Co mi na tom ale vyloženě vadí je to, že zmizelo mnoho možností přizpůsobení, a hlavně to, že se hlavní změnu přesunulo vpravo pod hlavní ovládací prvky okna (_oX), kde si musím dávat pozor na to, abych místo menu nezavřel okno prohlížeče.

 4. marosx napsal(a)

  To radsej zostanem u starej verzie alebo si najdem iny prehliadac.

 5. Gerchan napsal(a)

  Panebože, musíte pořád dráždit s tím odporným Australisem. Proč pořád mozilla kopíruje Chrome, je to trapné