Rubriky: Firefox

Jak ve Firefoxu 10 zamezit skrývání tlačítka Vpřed

Jednou z novinek Firefoxu 10 je skrývání tlačítka Vpřed v situacích, kdy vpřed přejít nelze. Může se však stát, že se vám toto chování nelíbí. V takovém případě existují dva snadné způsoby, jak zobrazovat tlačítko Vpřed vždy. Přejděte do úpravy lišt aplikace a zde máte dvě možnosti. Buď přepnete nastavení lišty na malá tlačítka, kde je tlačítko Vpřed zobrazeno vždy nebo mezi kombinované tlačítko Zpět/Vpřed a adresní řádek prohlížeče, přidáte libovolné jiné tlačítko či prvek lišty (např. oddělovač).

Tlačítka Zpět/vpřed ve Firefoxu

5 komentářů k článku “Jak ve Firefoxu 10 zamezit skrývání tlačítka Vpřed”

 1. PEPP napsal(a)

  Mam firefox 10 na linuxu, nastavena mala tlacitka a vpred se skryva. Tak jak teda? Osobne mi skryvani nevadi, jenom v tom ted mam zmatek.

 2. MUDO napsal(a)

  Ja mam zas WIN7 64b, nastavenu vychodziu velkost tlacidiel a tlacidlo „Vpred“ mam zobrazene stale. Nieco mi uniklo?

 3. MUDO napsal(a)

  A tak je to jasne! Neviem, ci to niekde bolo spomenute, ale uvedena funkcia skryvania tlacidla „Vpred“ funguje iba, ak je toto tlacidlo umiestnene hned nalavo od adresneho riadku. Podla toho, ako sa to sprava je to GUI ficurka, ktora teda funguje, len ak su tieto dva ovladacie prvky vedla seba, nakolko pri skryti tlacidla sa adresny riadok natiahne do sirky. Ak by neboli vedla seba, vsetky tlacidla v paneli by skakali zo strany na stranu pro skryti tlacidla „Vpred.“

 4. Edds napsal(a)

  Ved o tom je v podstate ten clanok len v opacnom smere, teda ak nechceme aby sa tlacidlo skryvalo 🙂
  Je jasne ze nemoze byt nic medzi tlacidlom vpred a adresnym riadkom. O tom ta vec je, ze sa to potom nemoze spojit keby tam boli dalsie tlacidla, medzery alebo nieco ine tak to fungovat nebude.

 5. mosi napsal(a)

  mam taky win 7 x64 a tlacitko mam stale zobrazene